1. Strona główna
  2. Blog
  3. Biedronka wprowadza do swoich sklepów karty podarunkowe – poznaj nową ofertę!

Biedronka wprowadza do swoich sklepów karty podarunkowe – poznaj nową ofertę!

obrazek autora

Magda

21 września 2017

Sieć dyskontów Biedronka wpadła na nowy pomysł i wprowadza do swojej oferty karty podarunkowe dla klientów. Pomysł jest świetny i z pewnością zostanie wykorzystany na wiele ciekawych sposobów. Jak wygląda oferta kart podarunkowych sieci Biedronka?

25. września do sklepów Biedronka wprowadzona zostanie nowość, a mianowicie karty podarunkowe, które będzie można doładować na kwotę od 10 zł do 5 tysięcy złotych. Środki, które zostaną udostępnione na karcie podarunkowej, będzie można wykorzystać na zakupy w dowolnym sklepie sieci.

Biedronka – karty podarunkowe x 3!

Nowa oferta Biedronki to nie jeden, a aż trzy rodzaje kart podarunkowych. Pierwsza z nich to Zakupy w prezencie, czyli podstawowa wersja karty podarunkowej dla wszystkich. Druga to Lepsza niż kieszonkowa, która skierowana jest do najmłodszych klientów dyskontów Biedronka i może mieć zastosowanie jako zamiennik kieszonkowego. Trzecia i ostatnia to Premia w kieszeni, przeznaczona dla klientów biznesowych, skierowana do kontrahentów czy pracowników jako dodatkowy benefit.

Nie tylko jako prezent dla najbliższych

Karty podarunkowe oprócz zastosowań podarunkowych, biznesowych czy też jako zastępca kieszonkowego, mogą też posłużyć dla najbiedniejszych. Sieć Biedronka posiada swoje sklepy praktycznie wszędzie, więc dotarcie do nich nie jest zazwyczaj problemem. Zamiast lub jako dodatek do paczek prezentowych (spożywczych) na święta dla najbiedniejszych rodzin, mogłyby one otrzymywać karty podarunkowe sieci Biedronka i robić potrzebne im zakupy samodzielnie.

Co prawda karty biznesowe w sieci Biedronka już istniały, ale od teraz będą mogli korzystać z nich wszyscy.

Nie masz jeszcze Mojej Gazetki?

–> Pobierz teraz, za darmo w Google Play lub App Store.