1. Strona główna
  2. Blog
  3. Nagrody za opinie dla sklepu – nowa promocja Netto

Nagrody za opinie dla sklepu – nowa promocja Netto

obrazek autora

Magda

18 października 2017

Netto, w celu poprawiania jakości świadczonych usług i lepszego dostosowania oferty do potrzeb konsumentów, korzysta z Opinello – specjalnego narzędzia służącego monitorowaniu opinii na temat sklepów. Nowoczesne rozwiązanie informatyczno-analityczne nie tylko usprawnia komunikację między klientem a firmą, ale też daje szansę na zdobycie atrakcyjnych nagród pieniężnych.

 

Nagrody dostępne w promocji Netto

Każdy klient, który zrobi zakupy w wybranym przez siebie sklepie Netto, otrzymuje paragon z kodem dostępu do krótkiej ankiety na temat konkretnej placówki. Odpowiedni formularz znajduje się na stronie netto.opinello.com/pl. Osoby decydujące się na wypełnienie kwestionariusza mogą wziąć udział w losowaniu nagród – codziennie mają szansę na wygranie 100 złotych, co miesiąc grają o nagrodę specjalną, czyli 2 tysiące złotych, a w finale akcji na najbardziej wytrwałych czeka nagroda główna wysokości 10 tysięcy złotych.

 

Jak to działa?

Warunkiem udziału w nowej promocji Netto jest dokonanie zakupu wybranego towaru w jednym ze sklepów (kwota zakupu nie ma znaczenia). Należy też odebrać paragon z nadrukowanym losowo kodem oraz zachować go jako potwierdzenie dokonania zakupu. Na paragonie znajdują się też szczegółowe instrukcje obsługi formularza. Po wpisaniu w odpowiednią rubrykę indywidualnego kodu z paragonu, uczestnik loterii wprowadza swoje dane osobowe oraz wyraża opinię na temat swoich doświadczeń związanych z zakupami w konkretnej placówce. Może oceniać jakość obsługi, oferowanych produktów itp. Formularz jest dostępny każdego dnia przez całą dobę w terminie od 2 października 2017 do 6 kwietnia 2018 , przy czym data zgłoszenia musi poprzedzać datę zakupu.  Uczestnik promocji ma szansę do wyrażenia wyłącznie jednej opinii dziennie.

 

Zasady loterii Netto

Zamieszczając jedną opinię na temat konkretnego sklepu Netto, osoba biorąca udział w promocji uzyskuje jednorazowe zgłoszenie do loterii. Uprawnia ono do uczestnictwa w losowaniu nagród I i II stopnia (odpowiednio 100 i 2000 zł). Do comiesięcznego losowania nagród za opinie dla sklepu włączone będą wszystkie prawidłowe zgłoszenia dokonane w miesiącu poprzedzającym losowanie. Aby zostać zakwalifikowanym do losowania nagrody głównej, uczestnik powinien wyrazić przynajmniej raz w miesiącu jedną przypisaną do niego opinię na temat sieci sklepów Netto. Każde zgłoszenie wysłane przez konkretnego uczestnika w danym dniu to jedna szansa w losowaniu nagród za opinie. Można przesłać więcej niż jedno zgłoszenie, o ile za każdym razem spełni się wszystkie warunki regulaminu. Im więcej formularzy wypełni klient Netto, tym bardziej przybliży się do zdobycia nagrody. Ponadto – poprzez przekazanie firmie informacji na temat jakości jej usług i towarów – jako konsument skorzysta też na ewentualnych udoskonaleniach.

Dzięki nowej promocji Netto klienci w prosty sposób zyskują szansę na zdobycie atrakcyjnych nagród pieniężnych. Co więcej, wyrażając opinię na temat wybranej placówki, mają realny wpływ m.in. na podniesienie standardów obsługi. Firma zarządzająca siecią sklepów, analizując i interpretując wyniki ankiet, może dokonywać potrzebnych ulepszeń oraz wspólnie ze swoimi klientami tworzyć miejsca przyjazne konsumentom.

Zainteresował Cię ten artykuł? Przeczytaj jeszcze co warto kupić w Netto!