1. Strona główna
  2. Blog
  3. Wyszukiwanie produktów w promocji – nowa funkcja w aplikacji mojagazetka.com!

Wyszukiwanie produktów w promocji – nowa funkcja w aplikacji mojagazetka.com!

obrazek autora

Magda

9 kwietnia 2018

Aplikacja Moja Gazetka to świetny sposób na oszczędzenie czasu, miejsca i pieniędzy. Nie musisz w żmudnie przeglądać wszystkich gazetek promocyjnych w poszukiwaniu konkretnych rzeczy, nie zbiera ci się stos zalegającej i niepotrzebnej makulatury na stole oraz w wygodny sposób zadbasz o domowy budżet, nie przepłacając za produkty.

Wychodząc naprzeciw Twoim oczekiwaniom, chcąc jeszcze bardziej ulepszyć i usprawnić naszą aplikację, wprowadziliśmy innowacyjną funkcję, pozwalającą na wyszukiwanie określonego produktu po frazie. Zasada działania jest prosta: w polu wyszukiwania wpisujesz na przykład ogólne słowo „kawa” i aplikacja sama podpowiada w jakich sklepach w naszej bazie jest na nią promocja. Funkcja ta działa także na konkretną firmę – wpisując tylko „Jac” aplikacja sugeruje markę Jacobs i pokazuje gazetki z promocjami tylko na tę markę.

wyszukiwanie produktow w promocji

Wyszukiwanie produktów w promocji – zalety

Zaletą tej funkcji jest przede wszystkim krótszy czas wyszukiwania. Nie musisz sam przeglądać każdej gazetki – aplikacja zrobi to za Ciebie! Jest to super sposób na sporą oszczędność pieniędzy. Sprawdza się to szczególnie, gdy na swojej liście zakupów masz niewielką liczbę produktów. Przeszukujesz gazetki tylko po frazach i dzięki temu już wiesz, gdzie iść, żeby oszczędzić najwięcej.

Wyszukiwanie produktów w promocji przydaje się także, gdy czekasz na przecenę na konkretny produkt. Wpisujesz nazwę w okno do szukania w dowolnym momencie, a aplikacja sprawdza czy i w której gazetce dostępna jest promocja na niego promocja.

wyszukiwanie produktow promocyjnych

Przy obecnym co raz szybszym stylu życia aplikacja Moja Gazetka z funkcją szybkiego wyszukiwania i filtrowania wyników wydaje się być najlepszym rozwiązaniem, aby zrobić zakupy sprawnie, komfortowo, ale przede wszystkim wygodnie.