Asaj

Gazetki promocyjne Asaj

również na urządzeniu mobilnym

App StoreGoogle PlayHuawei AppGallery

Asaj

ASAJ jest jedną z największych w Polsce hurtowni produktów dla elektryki oraz siecią salonów oświetlenia. Marka ASAJ istnieje od 1990 roku i do tej pory otworzyła 15 sklepów stacjonarnych oraz platformę internetową. W swoich placówkach zatrudnia łącznie ponad 300 profesjonalistów, gotowych do pomocy podczas zakupów.

Sieć hurtowni ASAJ wyróżnia się szerokim wachlarzem produktów oraz elastyczność w działaniach, które dopasowuje do interesów klientów. Najlepiej przekonać się o tym przeglądając gazetkę promocyjną ASAJ. Można znaleźć w niej bogaty asortyment, w skład którego wchodzą m.in. najnowsze rozwiązania stosowane w branży elektrycznej. Promocje w ASAJ sprawiają, że każdy fachowiec może zaoszczędzić na zakupach dla swojej firmy czy klientów. Oferta hurtowni ASAJ została skomponowana tak, aby zapewnić odbiorcom bogaty wybór produktów z każdej półki cenowej.

Ale hurtownia ASAJ to nie tylko sklep! Dystrybutor świadczy szeroki wachlarz usług okołobudowlanych. W placówkach można więc skorzystać z doradztwa w kwestiach projektowania i doboru oświetlenia, projektowania wnętrz czy obsługi inwestycji energooszczędnych. Klienci hurtowni ASAJ to głównie instalatorzy i architekci, małe i duże firmy remontowo-budowlane, organizacje handlowe oraz osoby fizyczne. Zakupy w ASAJ mogą więc robić także osoby prywatne, posiadające działalności gospodarczej.