AVON

Gazetki promocyjne AVON

również na urządzeniu mobilnym

App StoreGoogle PlayHuawei AppGallery

Strona 1 / 1

AVON

Avon jest przedsiębiorstwem o ogólnoświatowym zasięgu i długiej historii. Swoją działalność rozpoczęło w 1886 roku, wtedy jako California Perfume Company. Znakiem wyróżniającym tę markę okazuje się system sprzedaży bezpośredniej, który korzysta z wielopoziomowego marketingu. W tym systemie sama sprzedaż stoi głównie po stronie konsultantek, bo głównym odbiorcą oferty są kobiety, jednak linia kosmetyków jest też poszerzona o produkty męskie.

Działalność społeczna

Działalność firmy Avon to nie tylko branża kosmetyczna. Avon jest silnie zaangażowany społecznie i z zaangażowaniem podejmuje się organizacji czy pomocy w akcjach, stawiających w centrum problemy kobiet we współczesnym świecie. Promują profilaktykę piersi czy potępiają przemoc domową.

Zgodnie z normami

Avon Cosmetics Polska powstało w 1992 roku, a w 1997 w miejscowości Garwolin do życia została powołana spółka Avon Operations Polska. To najnowocześniejsza oraz największa fabryka kosmetyków z centrum dystrybucji w Europie. Produkty tej marki powstają zgodnie z wiedzą i recepturami zgodnymi z normą PN-EN ISO 22716, która gwarantuje ich bezpieczeństwo oraz najwyższą możliwą jakość.