dekoria

Gazetki promocyjne dekoria

również na urządzeniu mobilnym

App StoreGoogle PlayHuawei AppGallery

Strona 1 / 1

Dekoria

Dekoria to polska marka, która tworzy stylowe wnętrza na europejskim poziomie. Jej historia sięga 1993 roku, kiedy to Jerzy Franckiewicz otworzył przedsiębiorstwo Franc-Textil, skupiające się na produkcji tekstyliów domowych i hotelowych. Współpraca z IKEA zaowocowała prężnym rozwojem zarówno w Polsce, jak i na rynkach zagranicznych. Pod obecną nazwą Dekoria.pl funkcjonuje od 2005 roku.

Marka za cel stawia sobie tworzenie unikatowego, stylowego designu tekstylnego. Bardzo wyraźnie widać to w jej ofercie. Sklep internetowy, odwiedzany przez tysiące konsumentów, bogaty jest w oryginalne produkty. Zawdzięcza to współpracy z renomowanymi producentami, szanowanymi projektantami i niezawodnymi dostawcami.

Przeceny i promocje w Dekoria to prawdziwa gratka dla każdego, kto chce urządzić swoje mieszkanie ze smakiem, nie wydając przy tym majątku. Często można trafić na wyprzedaż w Dekoria, co oznacza rabaty na wiele artykułów: tekstylia domowe, ceramikę, dywany, lampy, a nawet meble.

Odznaczona m.in. Gazelą Biznesu (Puls Biznesu), orderem Super Marka (Dobramarka.eu), mianem Najlepszego Sklepu Internetowego (Money.pl) czy pierwszym miejscem w rankingu Dom i Wnętrze (Opineo), zaskarbiła sobie zaufanie klientów.