dekoria

Gazetki promocyjne dekoria

również na urządzeniu mobilnym

App StoreGoogle PlayHuawei AppGallery

Dekoria

Dekoria to polska marka, która tworzy stylowe wnętrza na europejskim poziomie. Jej historia sięga 1993 roku, kiedy to Jerzy Franckiewicz otworzył przedsiębiorstwo Franc-Textil, skupiające się na produkcji tekstyliów domowych i hotelowych. Współpraca z IKEA zaowocowała prężnym rozwojem zarówno w Polsce, jak i na rynkach zagranicznych. Pod obecną nazwą Dekoria.pl funkcjonuje od 2005 roku.

Marka za cel stawia sobie tworzenie unikatowego, stylowego designu tekstylnego. Bardzo wyraźnie widać to w jej ofercie. Sklep internetowy, odwiedzany przez tysiące konsumentów, bogaty jest w oryginalne produkty. Zawdzięcza to współpracy z renomowanymi producentami, szanowanymi projektantami i niezawodnymi dostawcami.

Przeceny i promocje w Dekoria to prawdziwa gratka dla każdego, kto chce urządzić swoje mieszkanie ze smakiem, nie wydając przy tym majątku. Często można trafić na wyprzedaż w Dekoria, co oznacza rabaty na wiele artykułów: tekstylia domowe, ceramikę, dywany, lampy, a nawet meble.

Odznaczona m.in. Gazelą Biznesu (Puls Biznesu), orderem Super Marka (Dobramarka.eu), mianem Najlepszego Sklepu Internetowego (Money.pl) czy pierwszym miejscem w rankingu Dom i Wnętrze (Opineo), zaskarbiła sobie zaufanie klientów.