App StoreGoogle Play

Gazetki promocyjne dino

również na urządzeniu mobilnym

Strona 1 / 1

Dino to polska sieć sklepów spożywczo-przemysłowych. Powstała w 1999 roku i od tego czasu uruchomiła ok. 800 sklepów. W planach do 2020 roku jest otworzenie kolejnych 400. To sprawia, że jest jedną z największych polskich sieci sklepów spożywczo-przemysłowych.

Sklepy Dino znajdują się głównie w niewielkich miastach, a także na peryferiach większych. Idea, jaka przyświecała założycielom podczas tworzenia marki, było hasło „Najbliżej Ciebie”.

Oferta Dino

Marka stawia na świeżość i dobrą jakość oferowanego asortymentu. Wystarczy spojrzeć na gazetkę promocyjną Dino, aby przekonać się, że jest to prawda. W ofercie Dino znajduje się około 5 tysięcy różnych towarów. W każdej placówce znajduje się stoisko mięsne, na którym można zaopatrzyć się w mięsa, wędliny oraz przetwory mięsne. Ponadto w sierpniu 2018 roku spółka Dino Polska S.A. otrzymała zezwolenie na sprzedaż paliw płynnych. Najprawdopodobniej oznacza to, że już wkrótce Dino będzie uruchamiać nie tylko kolejne markety, ale też stacje benzynowe pod własnym szyldem.

W gazetce promocyjnej Dino można znaleźć szereg promocji, niepowtarzalnych okazji oraz przecen, które pomogą w optymalnym zarządzaniu domowym budżetem. Ciepłe pieczywo prosto z pieca, świeże warzywa i owoce, doskonałej jakości polskie miesa, a także szeroki wybór artykułów niespożywczych zachęcają do śledzenie promocji Dino.