App StoreGoogle Play

Gazetki promocyjne freshmarket

również na urządzeniu mobilnym

Freshmarket to polska sieć sklepów, siostrzana względem sklepów Żabka. Sklepy Freshmarket ulokowane są w pobliżu osiedli oraz miejsc pracy, zaspokajając podstawowe potrzeby zakupowe swoich klientów. Działają w Polsce od 2009 roku i od tego czasu powstało ich już około 1000, głownie w największych miastach.

Gazetka Freshmarket obfituje w liczne promocje, przeceny i oferty specjalne. Często można znaleźć atrakcyjne oferty przekąsek, dań gotowych, sałatek, kanapek, alkoholi czy podstawowych produktów spożywczych. Ideą firmy jest oferowanie konsumentom świeżych, smacznych produktów na co dzień, dlatego w każdym sklepie klienci znajdą szeroki wybór warzyw i owoców. Sklepy posiadają również kawiarnię Freshcafe, w której szybko i w atrakcyjnej cenie można kupić kawę, słodkie przekąski, zapiekanki czy hotdogi. Jakość i dobrą obsługę potwierdzają liczne nagrody i odznaczenia, takie jak Laur Konsumenta, Market Roku i Złote Godło. Gazetka Freshmarket pomoże zorientować się w aktualnych akcjach promocyjnych.

Freshmarket to sklepy samoobsługowe, otwarte w godzinach 6:00-23:00 w dni powszednie lub 9:00-19:00 w niedziele i święta. Poza zakupami, sieć oferuje także możliwość odbioru paczek, płacenia rachunków czy zakładów lotto.