grene

Gazetki promocyjne grene

również na urządzeniu mobilnym

App StoreGoogle PlayHuawei AppGallery

Grene

Grene to sieć, która rozpoczęła swoją działalność od pojedynczego, hurtowego sprzedawcy artykułów do produkcji rolnej. W Polsce Grene działa od 1996 roku, a dziś jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek związanych z rolnictwem.

Bogata oferta Grene to głównie części do traktorów i maszyn rolniczych, ale nie tylko. Obecnie Grene zaopatruje rolników we wszystko, czego mogą potrzebować do prowadzenia swoich gospodarstw. Poza częściami sieć oferuje produkty dla zootechniki, nasiona, narzędzia, drobny sprzęt, odzież ochronna i wiele innych produktów związanych z uprawą roli.

Gazetka Grene w jasny i przejrzysty sposób przedstawia aktualną ofertę sklepów, dzięki czemu łatwo zorientować się w promocjach. A promocje w Grene dostępne są niemal bez przerwy! Produkty sezonowe, zabawki związane z branżą rolniczą oraz cykliczne wyprzedaże sprawiają, że sieć jest jednym z niekwestionowanych liderów w swojej dziedzinie.

W swojej działalności Grene stawia na odpowiedzialność i zaangażowanie. Chcą, aby klienci i dostawcy czerpali korzyści ze współpracy z marką. Oferują atrakcyjne ceny i wysokiej jakości produkty, a także dogodne warunki współpracy dla kontrahentów. Troska o te wszystkie aspekty jest wyraźnie dostrzegalna podczas zakupów w Grene.