KFC

Gazetki promocyjne KFC

również na urządzeniu mobilnym

App StoreGoogle PlayHuawei AppGallery

KFC

KFC, czyli Kentucky Fried Chicken to amerykańska sieć barów szybkiej obsługi założona w marcu 1930 roku przez Harlanda Sandersa. Gwiazdą menu KFC jest kurczak serwowany w kilku formach, a jego doskonały smak zapewnia unikalna mieszanka 11 ziół i przypraw. Firma od lat wychodzi z założenia, że aby posiłek był smaczny i udany, wszystkie składniki muszą być świeże i najwyższej jakości.

Fast Food pielęgnując swoje tradycje współpracuje tylko ze sprawdzonymi lokalnymi dostawcami, a produkty dostarczane są do restauracji kilka razy w tygodniu. Firma posiada w tej chwili ponad 18 tysięcy lokali na całym Świecie. Każdego dnia amerykański fast food odwiedzany jest przez kilkanaście milionów klientów.

Tajemnica doskonałego smaku jedzenia w KFC kryje się w procesie jego przygotowania. Codziennie mięso, które jest serwowane klientom przygotowuje się ręcznie. Panierowanie, smażenie i grillowanie kurczaka odbywa się zaraz przed wydaniem, bo tylko wtedy produkt zachowuje wszystkie swoje walory smakowe.