App StoreGoogle Play

Gazetki promocyjne Koliber

również na urządzeniu mobilnym

Strona 1 / 1

Koliber

Sieć Drogerie Koliber jest obecna na polskim rynku od 2000 roku, z powodzeniem konkurując z innymi sieciami kosmetycznymi w naszym kraju. Właściciele sieci od samego początku dokładają starań, aby klienci i klientki zawsze wychodzili z zakupów usatysfakcjonowani. Osiągają cel głównie dzięki profesjonalnej, służącej poradą obsłudze oraz atrakcyjnym cenom. Lokale z szyldem Drogeria Koliber można znaleźć w miastach województw: wielkopolskiego, małopolskiego, dolnośląskiego, śląskiego, opolskiego oraz łódzkiego. W sumie na ich terenie funkcjonuje około 130 placówek, a liczba ta ciągle rośnie.

Nie wszyscy wiedzą, ale sieć Drogerii Koliber należy do Grupy Eurocash. W jej skład wchodzą również takie sklepy, jak Delikatesy Centrum, Lewiatan, Groszek czy Mila. Jej początki sięgają 1993 roku.

Gazetka Drogerii Koliber pomaga znaleźć aktualne promocje i rabaty. Częste promocje zachęcają do regularnego odwiedzania sklepów. Bogaty asortyment i różnorodność produktów również mają swój udział w sukcesie i popularności Drogerii Koliber. Poza znanymi, ogólnodostępnymi markami można dostać tam również kilka niszowych produktów, które trudno znaleźć w innych sklepach.