App StoreGoogle Play

Gazetki promocyjne martes sport

również na urządzeniu mobilnym

Strona 1 / 1

Martes Sport

Grupa Kapitałowa Martes Sport zrzesza firmy, które zajmują się produkcją artykułów sportowych, ich dystrybucją oraz sprzedażą. Wszystkie spółki grupy zatrudniają łącznie ponad 3000 pracowników, a jej historia zaczęłam się ponad 20 lat temu. Od 1993 roku założycielom udało się zbudować znaną, szanowaną i stabilną markę, która kojarzona jest niezmiennie z szerokim wachlarzem odzieży i akcesoriów dla aktywnych. Sklepy Martes Sport to placówki wielkopowierzchniowe z ofertą skierowaną do fanów różnorodnych dyscyplin sportowych. Wśród oferowanych produktów odpowiednie dla siebie znajdą zarówno wytrawni sportowcy, jak i amatorzy, dzieci i dorośli, kobiety i mężczyźni.

Fani sportu pewnie zastanawiają się, jak znaleźć promocje w Martes Sport. W tym celu warto mieć na oku ich aktualną ofertę – w tym z pewnością pomoże gazetka promocyjna Martes Sport. Dobrze śledzić również wyprzedaże – Martes Sport pozwala kupić artykuły sportowe w niskich cenach szczególnie po zakończeniu sezonu. Marki, jakie możemy dostać w sklepach tej sieci to m.in. Iguana, IQ, AquaWave, Elbrus, Coolslide, Huari, Bejo, Hi-Tec, Magnum, Brugi, Arena, Colmar oraz Nike.

Firma może pochwalić się wieloma odznaczeniami. Wśród nich znajdują się np. Konsumencki Lider Jakości, Super Marka czy Certyfikat Wiarygodności Biznesowej.