martes-sport

Gazetki promocyjne martes-sport

również na urządzeniu mobilnym

App StoreGoogle PlayHuawei AppGallery

Martes Sport

Grupa Kapitałowa Martes Sport zrzesza firmy, które zajmują się produkcją artykułów sportowych, ich dystrybucją oraz sprzedażą. Wszystkie spółki grupy zatrudniają łącznie ponad 3000 pracowników, a jej historia zaczęłam się ponad 20 lat temu. Od 1993 roku założycielom udało się zbudować znaną, szanowaną i stabilną markę, która kojarzona jest niezmiennie z szerokim wachlarzem odzieży i akcesoriów dla aktywnych. Sklepy Martes Sport to placówki wielkopowierzchniowe z ofertą skierowaną do fanów różnorodnych dyscyplin sportowych. Wśród oferowanych produktów odpowiednie dla siebie znajdą zarówno wytrawni sportowcy, jak i amatorzy, dzieci i dorośli, kobiety i mężczyźni.

Fani sportu pewnie zastanawiają się, jak znaleźć promocje w Martes Sport. W tym celu warto mieć na oku ich aktualną ofertę – w tym z pewnością pomoże gazetka promocyjna Martes Sport. Dobrze śledzić również wyprzedaże – Martes Sport pozwala kupić artykuły sportowe w niskich cenach szczególnie po zakończeniu sezonu. Marki, jakie możemy dostać w sklepach tej sieci to m.in. Iguana, IQ, AquaWave, Elbrus, Coolslide, Huari, Bejo, Hi-Tec, Magnum, Brugi, Arena, Colmar oraz Nike.

Firma może pochwalić się wieloma odznaczeniami. Wśród nich znajdują się np. Konsumencki Lider Jakości, Super Marka czy Certyfikat Wiarygodności Biznesowej.