mila

Gazetki promocyjne mila

również na urządzeniu mobilnym

App StoreGoogle PlayHuawei AppGallery

Mila

Sieć sklepów Mila to w tej chwili prawie 190 supermarketów proximity. Ulokowane tak, aby wpisać się w lokalny krajobraz, stały się zaufanym miejscem codziennych zakupów dla tysięcy Polaków. Sklepy obecne są w województwach: łódzkim, lubuskim, wielkopolskim, świętokrzyskim, kujawsko-pomorskim, mazowieckim i śląskim.

W relacjach biznesowych oraz w stosunkach z klientami sieć sklepów Mila stawia na uczciwość oraz odpowiedzialność. Nieustanne budowanie zaufania jest kluczem do sukcesu oraz zadowolenia obu stron. Zadowolenie klientów nazywane jest przez sieć motorem wysiłku w procesie ciągłego doskonalenia i nie są to puste słowa! Wystarczy spojrzeć na gazetkę promocyjną Mila aby dostrzec, że dobro klientów jest jedną z najważniejszych wartości marki.

Duży wybór owoców, warzyw, mięs, nabiału i pieczywa, a także piwa i innych produktów - a jest ich ponad 6 tysięcy - sprawia, że Mila jest bardzo dobrym miejscem na codzienne, szybkie zakupy. Na uwagę zasługuje własna marka wysokiej jakości wędlin o wysokiej zawartości mięsa. Gazetka Mila, dostępna w naszej aplikacji, poinformuje Cię o wszystkich aktualnych ofertach. Promocje w Mila są godne uwagi, dlatego ustawienie powiadomień o nowej gazetce jest więcej niż rekomendowane.