my center

Gazetki promocyjne my center

również na urządzeniu mobilnym

App StoreGoogle PlayHuawei AppGallery

Strona 1 / 1

MyCenter to sieć sklepów specjalizująca się w sprzedaży sprzętu multimedialnego, RTV i AGD. Zrzeszonych jest w niej ponad 240 placówek, z czego najwięcej znajduje się w województwach: śląskim, małopolskim i mazowieckim.

Założycielom MyCenter zależało, aby nowe sklepy wyróżniały się na tle konkurencji przyjaznym podejściem do klientów oraz jak najlepszym dopasowaniem oferty do ich wymagań. W ten sposób udało się stworzyć sieć, której salony znajdują się na wyciągnięcie ręki niemal każdego konsumenta. Zlokalizowane najczęściej w małych i średnich miejscowościach odpowiadają na potrzeby lokalnych społeczności. Oferowane przez MyCenter promocje pozwalają upolować wysokiej jakości sprzęt RTV/AGD w najniższych cenach, a przekonać się o tym można zaglądając do ich gazetki promocyjnej. Każda aktualna gazetka MyCenter jest oczywiście do obejrzenia w naszej aplikacji!

MyCenter współpracuje z renomowanymi producentami elektroniki, AGD i RTV. Znajdziemy pośród nich takie marki, jak Beko, Amica, Bosh, Samsung, Electrolux, Whirlpool, Huawei, Solgaz, Xiaomi czy LG. Liczne wyprzedaże produktów wspomnianych firm można znaleźć również w sklepie online, który także należy do spółki MyCenter. Zamówiony towar można odebrać osobiście w dowolnym salonie sieci lub skorzystać z dostawy do domu.

Certyfikaty i nagrody, jakimi odznaczone zostało MyCenter, to m.in. Zaufane Opinie, Słucham Swoich Klientów, Przyjazny Regulamin, Certyfikat Wiarygodności Biznesowej oraz wiele tytułów zaufanego czy autoryzowanego partnera znanych marek.