App StoreGoogle Play

Gazetki promocyjne simply

również na urządzeniu mobilnym

Simply

Simply Market to sieć supermarketów należących do spółki Elea Polska. Spółka ta z kolei jest częścią francuskiego koncernu Auchan, również obecnego w naszym kraju. Sieć Simply Market powstała na skutek przejęcia marki Billa. W tej chwili liczy ok. 35 placówek zlokalizowanych na obszarach województw: mazowieckiego, dolnośląskiego, śląskiego i małopolskiego. Od 2017 roku supermarkety ze znakiem Simply Market sukcesywnie zmieniają nazwę na MojeAuchan.

Supermarkety Simply Market oferują około 10000 produktów na powierzchni od 800 do 2000 m2. Znajdziemy wśród nich m.in. szeroki wybór artykułów spożywczych, chemię i kosmetyki oraz oferty tymczasowe. Sklepy Simply Market wyposażone są w stoisko z owocami i warzywami oraz dział z mięsem i wędlinami.

Promocje w Simply Market skierowane są do wszystkich klientów, jednak sieć wyjątkowo wspiera rodziny. Karta lojalnościowa Simply Market - tzw. Karta Dużej Rodziny - umożliwia zakupy z 10-procentowym rabatem we wszystkie dni tygodnia, niemal we wszystkich placówkach.

Motto firmy to Świeżo, blisko, tanio i taniej. I wszystko jest zgodne z prawdą! Gazetka Simply Market pozwala rozeznać się w aktualnych akcjach promocyjnych. Na pierwszy rzut oka widać w niej, że sieć dba o portfele i satysfakcję swoich klientów. Najwygodniej przeglądać ją w naszej aplikacji. W gazetce Simply znajdziemy informacje o przecenach i rabatach, które mogą umknąć nam podczas buszowania po sklepie.