Gazetki promocyjne Społem Kielce na urządzeniu mobilnym

Pobierz aplikację dla systemu Android, Windows Phone, iOS lub Blackberry
Gazetki promocyjne w Społem Kielce

Gazetki promocyjne Spolem Kielce na urządzeniu mobilnym

Pobierz aplikację dla systemu i przeglądaj aktualne promocje
Aplikacja z gazetkami promocyjnymi - Społem Kielce

Społem Kielce - Rok założenia 1919

Parę faktów

  • 1919: Utworzenie Zrzeszenia o Członkostwie Ograniczonym do Pracowników Państwowych, Społecznych i Komunalnych w Kielcach.
  • 1926: Prowadzenie działalności gospodarczej oraz wspomaganie tajnego nauczania. Zatrudnianie ludzi lub poświadczenia zatrudnienia celem uchronienia ich przed wywozem do Rzeszy.
  • 1946: Zmiany organizacyjne wynikające z systemu ekonomiczno-politycznego kraju.
  • 1976: Połączenie się "Społem" PSS, WPPiG oraz PHS i utworzenie Oddziału "Społem" PSS w Kielcach.
  • 1983: Odzyskanie samodzielności organizacyjnej i ekonomicznej - rejestracja "Społem" Powszechnej Spółdzielni Spożywców.
  • 1989-1990: Urynkowienie gospodarki - uregulowanie praw własności majątku.
  • 1990-2009: Dynamiczny rozwój -> 5 miejsce w kraju spośród 100 największych Spółdzielni "Społem" za rok 2009
  • 2013: Wyróżnienie: "Diamenty Forbesa 2013" dla najlepszych przedsiębiorców województwa świętokrzyskiego
  • 2015: Spółdzielnia "Społem" PSS otrzymała statuetkę za wybitne zasługi dla Klubu Sportowego „Tęcza-Społem”

Ciekawostki

  • Twórcą nazwy społem jest Stefan Żeromski
*sporządzono na podstawie strony domowej Społem Kielce

Związek Spółdzielców Spożywczych „Społem” powstał jako organizacja zrzeszająca przemysłowców i intelektualistów, a jej historia zaczęła się od produkcji mydła. W przebudowanych zakładach produkcji cementu w 1920 roku powstała fabryka, która dała początek przedsiębiorstwu istniejącemu do dziś. Wraz z rozwojem firmy poszerzał się także jej asortyment, a do sprzedaży trafiały kolejno coraz to nowe produkty. Od wspomnianego wyżej mydła, proszków do prania, świeczek, bibułek do papierosów i pastę do podłóg, przez ocet, musztardę i kostki bulionowe, by w końcu przyszedł czas na produkty znane po dziś dzień: delikatny Majonez Kielecki i chrupiący Przysmak Świętokrzyski.

Dla rozwoju firmy w szczególności ważny był rok 2009, kiedy to Powszechna Spółdzielnia Spożywców Kielce zajęła 5. miejsce w krajowym rankingu Spółdzielni „Społem”, w której udział wzięło 100 największych z nich. Ważnymi datami są także lata 2013 oraz 2015. W 2013 roku PSS „Społem” Kielce otrzymała prestiżowe wyróżnienie, jakim jest tytuł „Diamenty Forbesa”, przyznany dla najlepszego przedsiębiorstwa w województwie świętokrzyskim. Dwa lata później Spółdzielnia otrzymała honorową statuetkę za wybitne zasługi na rzecz Klubu Sportowego „Tęcza-Społem”.

Dziś jest największą siecią sklepów spożywczych w Polsce, a promocje w „Społem” nie ustępują tym z największych marketów. Gazetka promocyjna PSS „Społem” zawsze obfituje w ciekawe oferty, pośród których można znaleźć szeroki wachlarz produktów, po które sięgamy zawsze podczas codziennych zakupów. Produkty WSP „Społem” znane są dzięki niepowtarzalnemu smakowi oraz starannie wyselekcjonowanym składnikom użytym do ich produkcji. Od kilku pokoleń cenione są przez konsumentów, którzy regularnie przeglądają gazetki promocyjne „Społem” Kielce w ich poszukiwaniu. Zarząd przedsiębiorstwa dba, aby klienci byli zadowoleni zarówno z oferty sieci swoich sklepów, jak i poziomu obsługi już na miejscu. Kładzie nacisk na troskę o pełną dostępność produktów – tak swoich, jak innych, cenionych przez konsumentów, producentów. Spółdzielnia posiada certyfikowany System Zarządzania Bezpieczeństwem Żywności zgodny z normą ISO 22000 oraz System Zarządzania Jakością według normy ISO 9001. Może pochwalić się także godłem promocyjnym „Poznaj Dobrą Żywność”, znakiem „Srebrny As” oraz „Jakość Tradycja”, a także tytułami „Wybitny Eksporter” oraz „Mister Eksportu Produktów Żywnościowych”. Pozyskanie tak licznych wyróżnień jest zasługą wieloletniego zaangażowania pracowników, przywiązywanie wagi do dynamicznego rozwoju spółdzielni oraz trzymanie się najwyższych standardów jakości przez „Społem” Kielce. Gazetka spółdzielni jest na to najlepszym dowodem, ponieważ z pewnością znajdziecie tam wszystko, czego szukacie.

Produkty WSP „Społem” słyną z niepowtarzalnego smaku i najwyższej jakości składników. Od pokoleń są doceniane przez konsumentów. Źródłem sukcesu firmy od samego początku jej istnienia jest również budowanie pozytywnych relacji z partnerami biznesowymi. Dzięki stale prowadzonej współpracy partnerskiej z największymi sieciami handlowymi w naszym kraju, jak Makro, Cash&Carry, Selgros, Eurocash, Auchan, Carrefour, Piotr i Paweł, Tesco, E. Leclerc oraz Intermarche, a także licznymi hurtowniami, produkty WSP „Społem” można kupić praktycznie w każdym zakątku Polski.

Wytwórcza Spółdzielnia Pracy „Społem” jest polską firmą z prawie stuletnim doświadczeniem na rodzimym rynku. Mocna marka, która uznawana jest przez konsumentów i kontrahentów za wiarygodnego, pewnego partnera, zawdzięcza swoją pozycję ciężkiej pracy kilku pokoleń. Do dziś dba, aby służyć Wam na najwyższym poziomie. „Społem” - aktualne przeceny i najbardziej atrakcyjne wyprzedaże znajdziecie w gazetkach promocyjnych, które można wygodnie przeglądać w Mojej Gazetce. Zakupy w PSS „Społem”, gazetka w aplikacji.