tesco

Gazetki promocyjne tesco

również na urządzeniu mobilnym

App StoreGoogle PlayHuawei AppGallery

Sieć sklepów TESCO

Tesco to czołowa sieć hipermarketów i supermarketów w Polsce. Posiada około 450 sklepów, w których (jak podaje na swojej stronie internetowej) co tydzień robi zakupy 5 milionów ludzi. Oferuje szeroką gamę produktów spożywczych, przemysłowych, sprzętu, artykułów sezonowych, itp. Sprzedaje również odzież własnej marki F&F.

Klienci Tesco mogą uczestniczyć w programie lojalnościowym ClubCard. Robiąc zakupy klient zbiera punkty, które po pewnym czasie wymieniane są na bony zniżkowe na konkretne artykuły. (Bony wysyłane są pocztą tradycyjną do klienta).

Tesco Wydaje własny magazyn z wywiadami, artykułami o modzie i kuchni.

Tesco co jakiś czas wprowadza nowe rozwiązania. Pewnego rodzaju rewolucją dla klientów było wprowadzenie samoobsługowych kas, dzięki którym klient sam może sfinalizować proces zakupów od skanowania przez pakowanie do zapłaty.

Dodatkowo od 2012 roku w wybranych miastach Tesco oferuje możliwość zrobienia zakupów w sklepie internetowym z dowozem do domu lub z wykorzystaniem usługi „Zamów i odbierz”.

*sporządzono podstawie strony domowej Tesco

Sieć sklepów Tesco (czyt. tesko) jest jedną z czołowych marek hipermarketów i supermarketów w Polsce. W całym kraju znajduje się około 450 sklepów, w których każdego tygodnia zakupy robi 5 milionów Polaków, a liczby te ciągle rosną. Celem działania sieci jest troska o klientów i dbanie o nich „każdego dnia coraz lepiej”. Tesco zostało stworzone z prostą misją, którą wypełnia do dziś, gwarantując swoim klientom pomoc, lepsza jakość życia poprzez lepszą jakość produktów, atrakcyjne ceny i zadowolenie z szerokiego wachlarza oferowanego asortymentu.

Gazetka promocyjna marki F&F i nie tylko

Tesco oferuje ogromny wybór produktów spożywczych, artykułów sezonowych i okolicznościowych, przemysłowych, różnego rodzaju akcesoriów, a także odzież marki własnej, jaką jest znane ze swojej jakości i oryginalnego designu F&F. Sklepy Tesco dzielą się na mniejsze i większe, otwarte w wyznaczonych godzinach lub całą dobę, wszystkie jednak 7 dni w tygodniu, z wyjątkiem świąt wolnych od pracy. Atrakcyjne godziny otwarcia w połączeniu z dużą liczbą placówek gwarantują dostępność i łatwość zakupów. Marki oferowane w sklepach są starannie dobierane, aby spełniały wymagania wszystkich grup klientów. Dostaniemy więc zarówno duże rodzinne opakowania, szeroki wybór produktów ekskluzywnych, niedostępnych w innych supermarketach oraz ekonomiczne marki własne, produkowane na zlecenie sieci.

Ci klienci „tesko”, którzy chcą czerpać dodatkowe korzyści z dokonywania zakupów w sklepach sieci, mogą zdecydować się na udział w programie lojalnościowym, jakim jest świetnie funkcjonujący już od kilku lat ClubCard. Kupując, klient „nabija” na kartę punkty, które później może wymienić na bony zniżkowe lub kupony na konkretne artykuły. Dostarczane są w wygodny sposób pocztą, na adres podany podczas rejestracji i wykorzystać je można w każdym stacjonarnym sklepie. Kolejny dobry sposób na obserwowanie promocji w Tesco - gazetki promocyjne. Wydawane regularnie, zawsze z aktualną ofertą najbardziej atrakcyjnych przecen i wyprzedaży, umożliwia zaoszczędzenie pokaźnych sum nawet na codziennych zakupach lub kupienie „więcej za mniej”. Dodatkowo, oferta promocyjna marki odzieżowej Tesco (F&F) - gazetka z katalogiem produktów – opatrzona jest zawsze zbiorem szczegółowych zdjęć, które wyraźnie pokazują krój i fason sprzedawanych akcesoriów. Tesco wydaje także własny minimagazyn o aktualnościach, modowych trendach czy przepisach kulinarnych, do którego także warto zaglądać w poszukiwaniu inspiracji.

Marka co jakiś czas wprowadza na rynek nowe działania, które mają usprawnić robienie zakupów w tak dużych sklepach, jakimi są niektóre placówki Tesco. Gazetka promocyjna to jedno, gdyż pozwala zaplanować zakupy i nie błąkać się godzinami po całym sklepie, jednak do dyspozycji mamy coś więcej. Mała, pozytywną rewolucją było m.in. otwarcie kas samoobsługowych, w których klient mógł sam do końca przeprowadzić proces zakupów, włączając w to kasowanie i pakowanie produktów oraz samodzielną realizację płatności. Rozwiązanie zdecydowanie usprawniło funkcjonowanie sklepów, rozładowało kolejki, a duża grupa klientów już nie potrafi się bez niego obejść! Kolejnym znacznym udogodnieniem jest usługa zamówienia potrzebnych produktów przez Internet. Za pomocą specjalnego serwisu wybieramy asortyment i określamy sposób jego otrzymania – odbiór osobisty we wskazanym sklepie lub dostawę pod wybrany adres przez pracowników sieci. Zakupy dowożone na wskazaną godzinę specjalnym samochodem-chłodnią są idealnym rozwiązaniem dla firm, biur czy osób prywatnych, które nie chcą poświęcać czasu na wycieczkę do sklepu.

W naszej aplikacji mojagazetka.com Tesco prezentuje wszystkie aktualne gazetki promocyjne. Warto przeglądać ją regularnie, aby zaoszczędzić na codziennych zakupach.