Toys 'R' Us

Gazetki promocyjne Toys 'R' Us

również na urządzeniu mobilnym

App StoreGoogle PlayHuawei AppGallery

Toys “R” Us

Toys “R” Us jest jednym z liderów sprzedaży produktów dla dzieci i nastolatków. Obecnie posiada na terenie Polski 16 wielkopowierzchniowych sklepów, w którym każdym może znaleźć asortyment odpowiadający jego potrzebom i możliwościom finansowym. Toys “R” Us współpracuje z wieloma producentami zabawek, tekstyliów i akcesoriów, stąd bogata oferta i duży wybór.

Toys “R” Us to prawdziwy raj dla dzieci i ich rodziców! Sklepy mogą pochwalić się średnią powierzchnią około 2 tysięcy m2. W ofercie bardzo często można znaleźć promocje Toys “R” Us, które ucieszą nawet najbardziej oszczędnych konsumentów. Gazetka Toys “R” Us obfituje bowiem w okazje zakupowe, którym trudno się oprzeć. Znajdziemy w niej produkty dla najmłodszych (linia Babies “R” Us) oraz starszych dzieci, nastolatków i rodziców. Oferta Toys “R” Us to m.in. zabawki, książki i akcesoria sportowe, wyposażenie pokoju dziecięcego, ubranka, wózki, foteliki samochodowe, kosmetyki pielęgnacyjne oraz akcesoria do karmienia. Gazetkę Toys “R” Us warto obserwować róznież z innego powodu – są nim wyprzedaże. Sezonowe wyprzedaże w Toys “R” Us pozwalają upolować naprawdę niezłe kąski! Aby ich nie przegapić, najlepiej ustawić powiadomienia o nowych gazetkach w naszej aplikacji.

W tej chwili Toys “R” Us nie oferuje wsparcia oszczędnych zakupów, jakim jest karta lojalnościowa czy inny program lojalnościowy. Tym bardziej więc warto mieć rękę na pulsie i śledzić promocje w Toys “R” Us za pomocą aplikacji!