1. Головна
  2. Блог
  3. Klik i pijesz, co chcesz! Jak dostać ekspres do kawy za 1 grosz?
зображення входу

Klik i pijesz, co chcesz! Jak dostać ekspres do kawy za 1 grosz?

зображення автора

Iwona Karczmarczyk

9 listopada 2022

Nie ma to jak kubek kawy o poranku, prawda? Są dziesiątki sposobów przygotowywania kawy i wszyscy mamy swój ulubiony. Jednak nie każdy z nich jest łatwy i szybki — a to największe atuty przygotowywania kawy w ekspresie kapsułkowym Cafissimo Mini.

Jeśli od jakiegoś czasu chodzi Ci po głowie zakup ekspresu, w którym kawę najwyższej jakości przygotujesz w mniej niż minutę, za naciśnięciem jednego przycisku — dziś jest dobry dzień na realizację tego planu. Możesz kupić ekspres najtaniej, jak się da — za 1 grosz!

Jak dostać ekspres do kawy za 1 grosz?

Jak to możliwe? Wszystko dzięki akcji promocyjnej Tchibo. Zasady są proste:

Kup zapas kapsułek Cafissimo, a otrzymasz ekspres Cafissimo Mini za 1 grosz. Czas trwania promocji jest mocno ograniczony! Poniżej znajdziesz szczegółowe zasady:

Sklepy stacjonarne Tchibo: Promocja trwa w dniach 9-12.11.2022; kup 24 opakowania po 10 sztuk a otrzymasz ekspres Cafissimo Mini za 1 grosz.

Sklep online Tchibo: Promocja trwa tylko w dniu 10.11.2022; kup 3 opakowania po 80 sztuk a otrzymasz ekspres Cafissimo Mini za darmo.

Ekspres Cafissimo Mini — Twój nowy, ulubiony sposób na kawę

Ekspres Cafissimo Mini to propozycja dla osób, dla których liczą się ergonomia i wygoda. Dzięki swoim kompaktowym rozmiarom Cafissimo Mini zmieści się w każdej kuchni, jednak jakością parzonej kawy nie odbiega od profesjonalnego sprzętu, widywanego w kawiarniach.

Kapsułki Cafissimo dostępne są w różnorodnych smakach i aromatach: pobudzające Espresso Intense, łagodna Coffee Mild, kwiatowa Bette Buna, czekoladowa Double Choc i wiele innych. W ekspresie przyrządzisz z nich espresso, caffè crema i kawę filtrowaną — zawsze taką, na jaką masz ochotę.

Cafissimo Mini wyposażony jest w możliwość wyboru pojemności napoju oraz pojemnik na kapsułki z funkcją magnetyczną ułatwiającą umieszczanie w nim kapsułek.

Zrób sobie prezent i kup ekspres Cafissimo Mini za 1 grosz!

Materiał powstał we współpracy z siecią Tchibo