1. Головна
  2. Блог
  3. LIDL Online – czy sklep internetowy LIDL podbije Polskę?
зображення входу

LIDL Online – czy sklep internetowy LIDL podbije Polskę?

зображення автора

Iwona Karczmarczyk

12 kwietnia 2019

Lidl dotrzymał słowa i uruchomił w Polsce własny sklep internetowy. Co można kupić online w Lidlu? Jakie są sposoby dostawy? Czy sklep internetowy Lidl podbije serca Polaków? Przyjrzyjmy się wszystkiemu bliżej!

Sklep Lidl Online

Asortyment sklepu internetowego Lidl w momencie otwarcia liczył blisko 800 produktów i jest pewne, że liczba ta będzie rosła. W tej chwili możemy wybierać spośród 8 kategorii:

  • Moda
  • Warsztat i auto
  • Kuchnia
  • Dom
  • Dziecko
  • Sport i wypoczynek
  • Zdrowie i uroda
  • Ogród

Precyzyjne filtrowanie pozwala szybko znaleźć produkty, które nas interesują. Przykładowo: kategoria “Dom” składa się z aż 9 podkategorii. Ponadto ma możliwość wybrania preferowanego koloru i marki produktów oraz 1 z 5 zakresów cenowych.

Sklep internetowy Lidl – poza ciekawymi produktami – oferuje coś jeszcze. Dostępność produktów bez “polowania” i ustawiania się w długiej kolejce jeszcze przed otwarciem jest jego główną zaletą. Zakupy można zrobić w dowolnym momencie, bez czekania i biegania między regałami.

Żywność w Lidl Online

Czy w sklepie internetowym Lidl można kupić żywność? Niestety, ale Ryneczek Lidla, produkty marek własnych ani inny asortyment spożywczy nie jest dostępny w sprzedaży internetowej. Sklep internetowy Lidla bliżej ma do tradycyjnego sklepu online niż do usługi zakupów na dowóz.

Czy Lidl planuje poszerzyć w przyszłości ofertę internetową o żywność? W tej chwili nie wiadomo. Póki co, zakupy spożywcze wciąż trzeba robić stacjonarnie, więc polecamy Wam artykuł o tym, co warto kupić w Lidlu.

Sklep internetowy Lidl – dostawa, koszt wysyłki, płatności

Jak można odebrać zakupy online w Lidlu? W tej chwili dostępna jest jedynie wysyłka kurierem Geis Global Logistics lub kurierem InPost. Nie ma możliwości odbioru stacjonarnego ani dostawy do paczkomatu. Paczka najczęściej “wychodzi” ze sklepu do 3 dni roboczych od momentu złożenia zamówienia. Standardowy koszt wysyłki to 9,99 zł.

Więcej swobody mamy w kwestii płatności. Sklep internetowy Lidl pozwala na płatność kartą, blikiem lub tradycyjnym przelewem.

Ponadto możemy skorzystać z 30-dniowego prawa bezpłatnego zwrotu oraz darmowej dostawy od 149 zł.

Byliście już na stronie sklepu internetowego Lidla? Macie za sobą pierwsze zakupy? Jeśli tak – podzielcie się opinią! Jeżeli nie – napiszcie nam, czy macie zamiar zacząć z niego korzystać!