1. Головна
  2. Блог
  3. Lidl Podróże – czy warto skorzystać z nowej oferty turystycznej Lidla?

Lidl Podróże – czy warto skorzystać z nowej oferty turystycznej Lidla?

зображення автора

Magda

29 września 2017

Od niedawna Lidl pośredniczy w sprzedaży wycieczek oferowanych przez współpracujące z nim biura podróży. Propozycje zagranicznych wczasów, weekendowych wypadów, obozów narciarskich czy wypoczynku w ekskluzywnych hotelach. Czy warto skorzystać z najnowszej usługi, za sprawą której Lidl zamierza podbić rynek branży turystycznej?

Poznawanie świata od kuchni

Dyskont zamierza prezentować ciekawe oferty zagranicznych i krajowych podróży. Zajmie się też promowaniem aktywnego wypoczynku i rozwijających form spędzania wolnego czasu. Kursy gotowania, warsztaty doskonalące najróżniejsze umiejętności, lokalne imprezy – dzięki propozycjom atrakcyjnych aktywności podróże zyskują nową jakość.

Zasady działania Lidl Podróże

Lidl Polska pośredniczy w sprzedaży wyjazdów jako agent turystyczny. Za organizację wycieczek, zapewnienie transportu, wyżywienia i zakwaterowania oraz za koordynowanie wypoczynku odpowiadać będą biura podróży współpracujące z niemieckim dyskontem. Lidl planuje dystrybuować w swoich marketach papierowe katalogi zawierające propozycje wycieczek objętych programem Lidl Podróże. Foldery będą zmieniać się co dwa tygodnie, co gwarantuje dostęp do na bieżąco aktualizowanej oferty turystycznej. Wybraną wycieczkę klienci mogą zarezerwować i nabyć za pośrednictwem strony internetowej albo telefonicznie. Praktyczna wyszukiwarka pozwala na odnalezienie wyjazdu najlepiej odpowiadającego oczekiwaniom poszczególnych użytkowników. Udostępniono również listę najpopularniejszych kierunków podróży. Nie należy jednak zwlekać z podjęciem decyzji o kupnie wyjazdu. W katalogach znajdą się jednak nie tylko wyjazdy pochodzące z katalogów tychże biur, ale będą w nich zamieszczone też propozycje wyjazdów przygotowane na wyłączność dla marki Lidl Podróże. Oferta przedstawiona w katalogach Lidl Podróże ma obowiązywać maksymalnie przez cztery tygodnie.

Lidl Podróże – gdzie można pojechać?

Niemiecki dyskont proponuje wczasy w tak egzotycznych miejscach jak Indonezja, Japonia czy Paragwaj. Oferuje również wycieczki dla wszystkich tych, którzy nie lubią długich podróży samolotem. Wśród popularnych destynacji znalazły się między innymi Zjednoczone Emiraty Arabskie, Egipt, Hiszpania czy Maroko. Interesujące wydają się także sprzedawane przez Lidla kursy narciarskie i wypady w góry. Dyskont daje też możliwość uczestniczenia w niezwykłych lokalnych imprezach i innych niepowtarzalnych eventach.

Lidl Podróże – ceny

Ceny wyjazdów są dość zróżnicowane. Zależą przede wszystkim od rodzaju transportu, odległości celu podróży, standardu hotelu oraz atrakcji przewidzianych w ramach wyjazdu. W kilkunastu przypadkach niemiecki dyskont oferuje wycieczki organizowane przez znanych operatorów w cenach niższych niż te, które obowiązują innych agentów turystycznych.

Usługa Lidl Podróże funkcjonowała dotychczas w Niemczech, we Włoszech, Francji, w Szwajcarii, Holandii i Austrii. Polska jest ósmym krajem, w którym uruchomiono turystyczną ofertę Lidla. Wśród zalet propozycji niemieckiego dyskontu można wymienić oferowanie ciekawych form wypoczynku, promowanie aktywnego stylu życia oraz stosunkowo niskie ceny. Warto zainteresować się nowością stworzoną przez Lidla i sprawdzić, jak funkcjonuje ona w praktyce.

Nie masz jeszcze Mojej Gazetki?

–> Pobierz teraz, za darmo w Google Play lub App Store.