API MARKET акційний каталог ✳️ Перевірте майбутні акції та знижки

API MARKET

API MARKET

API Market to zawsze udane zakupy dla całej rodziny. Oprócz sklepów stacjonarnych posiada także ofertę internetową. Gdziekolwiek kupujesz, skorzystaj z najnowsze gazetki promocyjnej API. Zobacz, jak oszczędzać na codziennych zakupach i wybierać najlepsze produkty!
3.1/5 рейтинг магазину
Дякуємо за вашу оцінку!

Наразі акційний каталог відсутній API MARKET. Перевірте пізніше або перегляньте інші пропозиції.

Список магазинів API MARKET

або шукати магазин API MARKET поруч з Вами

Запропоновані статті в блозі

Купуйте розумно з Moja Gazetka

Завантаж на Google Play
Мобільний додаток

Api Market

API Market jest polską, rodzinną firmą, która rozpoczęła swoją działalność w 2001 roku. Obecnie marka posiada 22 placówki w województwie mazowieckim. Większość z nich położona jest w centrum miast lub na terenach osiedli, co gwarantuje dogodny dostęp dla klientów. Powierzchnie sklepów wahają się od 150 do 1000 m2, a dostępny w nich asortyment sięga nawet 20000 pozycji. API Market oferuje szeroki wybór artykułów spożywczych (w tym świeżych wędlin, mięsa i nabiału), chemii domowej i kosmetyków oraz warzyw i owoców, a także alkoholi. Gazetka API Market pozwala szybko zapoznać się z aktualną ofertą i sprawdzić dostępne promocje.

API Market to również możliwość zakupów przez Internet. Bez kolejek, bez dojazdów, bez błąkania się pomiędzy sklepowymi regałami. Delikatesy online API Market - podobnie jak sklepy stacjonarne - regularnie wprowadzają nowe promocje. Co tydzień można znaleźć tam nowe propozycje - obniżki, rabaty, gratisowe produkty. Warto wspomnieć, że dostawa zakupów o wartości powyżej 200 zł jest bezpłatna, co jeszcze bardziej przekonuje do skorzystania z tej oferty.

Niezależnie od tego, czy chcesz zakupy w API Market stacjonarnie czy online, wcześniej zawsze dobrze jest zapoznać się z aktualną ofertą. Gazetka API Market w naszej aplikacji dostępna jest cały czas, dzięki temu możesz zaplanować zakupy gdy tylko masz na to ochotę.

Реклама