bi1 акційний каталог 15.03 ✳️ - Переглядайте поточні акції та знижки

bi1

bi1

bi1 Hipermarket zaprasza na wielkie zakupy! Szeroki asortyment sklepu obejmuje produkty spożywcze, artykuły gospodarstwa domowego i wiele więcej. Codziennie czekają na ciebie atrakcyjne ceny i najlepsze okazje. Przejrzyj aktualną gazetkę promocyjną bi1!
4.7/5 рейтинг магазину
Дякуємо за вашу оцінку!

Список магазинів bi1

або шукати магазин bi1 поруч з Вами

Запропоновані статті в блозі

Купуйте розумно з Moja Gazetka

Завантаж на Google Play
Мобільний додаток

Hipermarkety bi1 to sieć, która w 2015 roku zastąpiła na polskim rynku sklepy Real. W tej chwili pod nazwą bi1 funkcjonuje siedem sklepów wielkopowierzchniowych. Ich operatorem jest spółka Rella Investments, a właścicielem całej sieci – francuska firma Schiever, która współpracuje również z marką Auchan. Docelowo bi1 ma otworzyć w Polsce placówki w 10 lokalizacjach.

Sieć podkreśla, że podstawowym celem ich działalności jest satysfakcja klientów. To właśnie dlatego nieustannie starają się zapewniać najlepsze produkty, atrakcyjne ceny oraz profesjonalną obsługę. Hipermarkety bi1 to udane zakupy dla całej rodziny – zwłaszcza, jeśli korzysta się ze zniżek, rabatów i innych okazji, które regularnie pojawiają się w ofercie.

Gazetka bi1

Gazetki promocyjne bi1 można śledzić na bieżąco w naszej aplikacji. Można znaleźć w nich zachęcające promocje i zaskakującą różnorodność produktów. Sklepy oferują m.in. świeże warzywa i owoce, wypiekane na miejscu pieczywo oraz wiele innych produktów spożywczych, artykuły gospodarstwa domowego, drobną elektronikę, artykuły szkolne i papiernicze, odzież, obuwie.

Реклама