Black Red White акційний каталог ✳️ Перевірте майбутні акції та знижки

Black Red White

Black Red White

Black Red White ma wszystko dla twojego domu i mieszkania: meble, ozdoby, akcesoria i inne dodatki. Zobacz, jak ciekawie i stylowo urządzić wnętrze. Teraz możesz to zrobić za grosze! Sprawdź w gazetce promocyjnej, jakie obniżki czekają na ciebie w Black Red White!
2/5 рейтинг магазину
Дякуємо за вашу оцінку!

Наразі акційний каталог відсутній Black Red White. Перевірте пізніше або перегляньте інші пропозиції.

Список магазинів Black Red White

або шукати магазин Black Red White поруч з Вами

Запропоновані статті в блозі

Купуйте розумно з Moja Gazetka

Завантаж на Google Play
Мобільний додаток

BLACK RED WHITE

Black Red White to jedna z największych polskich grup meblarskich, a zarazem producent i dystrybutor mebli oraz akcesoriów wnętrzarskich. Na rynku ze swoją rozbudowaną ofertą istnieją od ponad 25 lat. Ich salony można znaleźć w całej Polsce – zarówno w największych miastach kraju, jak i małych miejscowościach. Posiadają 76 salonów firmowych, a także 365 punktów partnerskich, ale ich asortyment można znaleźć także w multibrandowych punktach handlowych – jest ich około 400!

Działalność eko

Warto także wiedzieć, że marka Black Red White w 2008 roku otrzymała tytuł Parteru Polskiej Energii ze względu na swoją szeroką ekologiczną działalność, promującą rozwiązania na rzecz poprawy środowiska naturalnego. Zakłady produkcyjne firmy realizują proekologiczny system zarządzania, a wykorzystywane w produkcji materiały spełniają wymogi ekologiczne.

Bogactwo stylów

W salonach Black Red White znajdziesz zestawy do pokoju dziennego, jadalni, sypialni czy ergonomiczne moduły lub meble na wymiar do kuchni. Cechuje je funkcjonalność oraz zastosowanie nowoczesnych rozwiązań technologicznych. Nie zapominają przy tym o bogactwie stylów. Dzięki temu w asortymencie każdy znajdzie coś dla siebie.

Реклама