Euro Sklep акційний каталог 08.03 ✳️ - Переглядайте поточні акції та знижки

Euro Sklep

Euro Sklep

Euro Sklep od lat działa na polskim rynku i zapewnia klientom dostęp do produktów najlepszej jakości. Artykuły spożywcze od zaufanych dostawców są w twoim zasięgu. Przekonaj się, jak tanio możesz kupować w Euro Sklepie – sprawdź ofertę w internetowej gazetce promocyjnej!
0/5 рейтинг магазину
Дякуємо за вашу оцінку!

Нові акційні каталоги Euro Sklep

Список магазинів Euro Sklep

або шукати магазин Euro Sklep поруч з Вами

Запропоновані статті в блозі

Купуйте розумно з Moja Gazetka

Завантаж на Google Play
Мобільний додаток

Euro Sklep

Sieć działa przede wszystkich na południu Polski. W 2017 roku obchodziła swoje 20-lecie powstania. Od 1997 roku ukształtowała sobie mocną pozycję na rynku wychodząc przede wszystkich na przeciw potrzebom konsumenta.

430 placówki

Sieć dba o jednolity standard sklepów, dlatego oferuje franczyzobiorcom szereg udogodnień jak np. pomoc przy aranżacji lokali, doradztwo czy programy inwestycyjne.

Wsparcie lokalnych inicjatyw

Sieć wspiera inicjatywy lokalnych społeczności. Jedną z nich jest Akademia Euromisia. W ramach tego projektu maskotka Euromisia towarzyszy policjantom w spotkaniach z przedszkolakami i opowiada o bezpieczeństwie na drodze.

Warto wspomienieć również o drugim ważnym projekcie Akcja bez wkrętki, zbieraj nakrętki zachęcająca dzieci do zbierania nakrętek.

*sporządzono na podstawie strony domowej Euro Sklep
Реклама