JULA акційний каталог 24.03 ✳️ - Переглядайте поточні акції та знижки

JULA

JULA

Jula to sklep dla praktycznych osób – asortyment marketu obejmuje sprzęty domowe wszelkiego rodzaju, RTV i AGD, produkty dla firm i akcesoria motoryzacyjne. Praktyczne są także ceny w sklepie Jula. Na mojagazetka.com sprawdzisz aktualne promocje i akcje rabatowe!
0/5 рейтинг магазину
Дякуємо за вашу оцінку!

Список магазинів JULA

або шукати магазин JULA поруч з Вами

Запропоновані статті в блозі

Купуйте розумно з Moja Gazetka

Завантаж на Google Play
Мобільний додаток

JULA

Szwedzka sieć multimarketów została założona w 1979 roku w Jultorp przez Larsa-Görana Blanka. To właśnie od miejscowości, w której firma rozpoczęła swoją działalność pochodzi nazwa Jula. Przedsiębiorstwo początkowo zajmowało się produkcją łuparek do drewna, jednak szybko poszerzyło swój asortyment o maszyny do spawania, tokarki, sprężarki i inne urządzenia przeznaczone do użytku w leśnictwie i rolnictwie.

Dziś Jula oferuje swoim klientom asortyment produktów kierowanych do kreatywnych majsterkowiczów, fachowców oraz do wszystkich osób lubiących aktywnie spędzać czas. Filozofia firmy od początku istnienia opiera się na dostarczeniu klientowi wysokiej jakości wyselekcjonowanych produktów w przystępnej cenie.

W chwili obecnej Jula posiada ponad 80 multimarketów w trzech krajach, a w każdym z nich najważniejszy jest klient. W 2011 roku przedsiębiorstwo uruchomiło program lojalnościowy JulaClub. Szybko stał się jednym z największych klubów lojalnościowych w Skandynawii, a po czterech latach liczba klubowiczów przekroczyła milion.

Реклама