Media Markt акційний каталог 20.03 ✳️ - Переглядайте поточні акції та знижки

Media Markt

Media Markt

Media Markt zna się na nowych technologiach i elektronice wszelkiego rodzaju. Tutaj kupisz każdy sprzęt RTV i AGD do swojego domu lub biura. Telewizory, komputery, urządzenia mobilne i nie tylko kupisz w niebywale niskich cenach. Sprawdź ofertę w gazetce Media Markt!
5/5 рейтинг магазину
Дякуємо за вашу оцінку!

Список магазинів Media Markt

або шукати магазин Media Markt поруч з Вами

Запропоновані статті в блозі

вхідне зображення
5 sierpnia 2020

Losy Tesco w Polsce przez długi czas były niepewne. Teraz już wiemy, że sieć nie zostanie z nami już długo. Większość lokali sprzedała właścicielowi sklepów Netto, a 19 placówek wciąż czeka na chętnych kontrahentów. Przeczytajcie więcej o tym, co czeka Tesco, Netto oraz byłych pracowników brytyjskiej sieci.

Читати далі

Купуйте розумно з Moja Gazetka

Завантаж на Google Play
Мобільний додаток

Media Markt

Niemiecka sieć supermarketów założona w 1976 roku w Ingolstadt. Media Markt oferuje sprzęt RTV i AGD, komputery, oprogramowanie, multimedia, filmy, muzykę, sprzęt oświetleniowy i fotograficzny. Media Markt posiada 850 sklepów w 14 krajach, a w każdym z nich możecie znaleźć ponad 200 rożnych marek sprzętu.

Sieć Media Markt oferuje atrakcyjne ceny za produkty renomowanych marek. Każdy sklep posiada pełny wybór urządzeń i rozwiązań mobilnych, akcesoria, sprzęt AGD czy premierowe produkty znanych producentów. W salonach możecie również skorzystać z fachowej pomocy pracowników czy sprawdzić funkcje danego urządzenia. Klienci mogą również liczyć na pełny serwis – naprawę sprzętu, dostawę czy montaż.

W Polsce sieć supermarketów Media Markt obejmuje 60 lokalizacji zarówno w dużych jak i w mniejszych miastach. Możecie także zrobić zakupy nie wychodząc z domu, bowiem Media Markt prowadzi sprzedaż online. Najnowszy telefon Samsunga czy ulubiona gra komputerowa? Po premiery i ulubione produkty zawsze do Media Markt.

Реклама