OBI акційний каталог 15.02 ✳️ - Переглядайте поточні акції та знижки

OBI

OBI

OBI to prawdziwy gigant rynku budowlanego. Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebujesz do domu. Bez względu na to, czy planujesz budowę, remont, czy też prace wykończeniowe lub dekorację wnętrz – OBI to zawsze dobry wybór. Sprawdź aktualną ofertę w gazetce promocyjnej!
0/5 рейтинг магазину
Дякуємо за вашу оцінку!

Нові акційні каталоги OBI

Список магазинів OBI

або шукати магазин OBI поруч з Вами

Запропоновані статті в блозі

Купуйте розумно з Moja Gazetka

Завантаж на Google Play
Мобільний додаток

OBI - market budowlany

Krótka historia

Pierwszy sklep sieci OBI powstał w Niemczech w roku 1970. W Polsce pod marką OBI działa już 46 marketów. Pierwszy z nich otwarto w 1998 r. w Tychach.

Ciekawostki

Nazwa OBI nie jest akronimem, a fonetyczny zapas słowa „hobby” wymawianego po francusku, natomiast logo przedstawia charakterystycznego, pomarańczowo-czarnego bobra. W Europie zarządza ponad 500 marketami: przede wszystkim w Niemczech, a także w Austrii, Bośni - Hercegowinie, Czechach, Rosji, Słowenii, Szwajcarii, na Węgrzech i we Włoszech.

Asortyment

W ofercie OBI znajduje się szeroka gama produktów takich jak: materiały budowlane i dekoracyjne, wykończeniowe, narzędzia oraz artykuły i produkty przydatne do wyposażenia domu. Dostępnych jest około 70.000 artykułów od ręki. Pozycję lidera na rynku budowlanym, OBI zawdzięcza temu, że nakierowany jest na podstawowe potrzeby klienta. W marketach pracownicy OBI pomagają Klientom w realizacji marzeń o wybudowaniu i urządzeniu domu, pamiętając jednocześnie, że dom to nie tylko cztery ściany, ale również rodzina, bezpieczeństwo i wygoda.

*sporządzono na podstawie strony domowej OBI i Wikipedii
Реклама