RABAT акційний каталог ✳️ Перевірте майбутні акції та знижки

RABAT

RABAT

Sklep spożywczy Rabat przygotował dla ciebie wyjątkową ofertę – wybrane produkty spożywcze w zadziwiająco niskich cenach. Kupuj na co dzień w markecie Rabat i ciesz się atrakcyjnymi obniżkami na żywność i delikatesy. Odkryj nowe okazje w gazetce promocyjnej sklepu!
0/5 рейтинг магазину
Дякуємо за вашу оцінку!

Наразі акційний каталог відсутній RABAT. Перевірте пізніше або перегляньте інші пропозиції.

Запропоновані статті в блозі

Купуйте розумно з Moja Gazetka

Завантаж на Google Play
Мобільний додаток

Rabat

Sieć sklepów Rabat Detal istnieje na polskim rynku od ponad 20 lat i stale powiększa się o nowe placówki. Sklepy Rabat znajdziemy w Małopolsce, na Górnym i Dolnym Śląsku, w Wielkopolsce, Opolu, Lublinie oraz na Podkarpaciu. Sieć handlowa Rabat Detal skupia na ten moment prawie 1100 placówek handlowych.

Sieć Rabat Detal podkreśla, że ważnym elementem ich prężnego rozwoju jest stała współpraca z wieloma polskimi przedsiębiorcami i producentami. Za sprawą sprawdzonych dostawców Rabat może oferować konkurencyjne ceny oraz produkty, które zadowolą największych smakoszy.

Gazetka promocyjna Rabat obfituje w ciekawe promocje, a produkty dostępne w atrakcyjnych cenach umożliwiają opłacalne zakupy. Przeceny w Rabat można znaleźć niemal każdego dnia, co daje gwarancję tanich zakupów. Promocje w Rabat są wynikiem strategii opartej na trosce o klienta i jego satysfakcję. Właściciele podkreślają, że stawiają na świeże produkty, kontrolują ich jakość oraz walczą o jak najbardziej konkurencyjne ceny. Gazetka Rabat udowadnia, że to prawda. Opcja zbierania punktów na kartę lojalnościową nie jest dostępna w tej sieci sklepów, jednak Rabat rekompensuje to swoim klientom w postaci licznych akcji promocyjnych oraz konkursów z atrakcyjnymi nagrodami.

Sieć sklepów Rabat działa w trzech formatach: sklepy spożywcze, convenience oraz monopolowe. Wszystkie z nich prowadzone są przez franczyzobiorców.

Реклама