PSB Mrówka Radomyśl Wielki - sklepy, godziny otwarcia, gazetki

PSB Mrówka Radomyśl Wielki - sklepy, godziny otwarcia, gazetki

W tym miejscu znajdziesz wszystkie adresy sieci PSB Mrówka oraz godziny otwarcia w Radomyśl Wielki. Aktualne gazetki promocyjne sklepu PSB Mrówka oraz najnowsze promocje.

Zobacz wszystkie adresy sklepu PSB Mrówka
Reklama

PSB Mrówka Radomyśl Wielki - gazetki promocyjne

W miejscowości Radomyśl Wielki znajdziesz obecnie 1 sklep PSB Mrówka.

 • Godziny otwarcia:
  Poniedziałek:6:30 - 19:30
  Wtorek:6:30 - 19:30
  Środa:6:30 - 19:30
  Czwartek:6:30 - 19:30
  Piątek:6:30 - 19:30
  Sobota:6:30 - 16:30
  Niedziela:zamknięte
Reklama

Aktualnie brak gazetki sieci PSB Mrówka. Sprawdź inne oferty, które mogą Cię zaciekawić.

Sprawdź aktualne gazetki promocyjne sieci sklepów PSB Mrówka w miejscowości Radomyśl Wielki ważne w tym tygodniu (02.10 - 08.10). Dostępne gazetki: 6 i dużo produktów w okazyjnej cenie oraz aktualne promocje.

Sklepy PSB Mrówka znajdują się w miejscowościach

B

G

K

P

S

W

PSB Mrówka

PSB Mrówka jest polską siecią samoobsługowych sklepów z asortymentem remontowo-budowlanym. Sklepy dzielą się na dwa rodzaje. Większe sklepy Mrówka charakteryzują się powierzchnią wyższą niż 800 m² i budowane są w dużych miastach. Mniejsze, Mini-Mrówka, o powierzchni 400–800 m² powstają w miejscowościach poniżej 10 tys. mieszkańców.

Niewątpliwym atutem PSB Mrówka jest szeroki asortyment. Zarówno zawodowcy, jak i domorośli majsterkowicze znajdą w nim wszystko, co potrzebne do remontu czy odświeżenia domu i jego otoczenia. Gazetka PSB Mrówka oferuje m.in. akcesoria wykończeniowe i dekoracyjne do wnętrz i ogrodu, materiały konstrukcyjne i budowlane, elektronarzędzia, chemię budowlaną, artykuły oświetleniowe, okna, drzwi, bramy i meble, a także potrzebne na co dzień drobiazgi. Promocje w Mrówce można łatwo znaleźć dzięki naszej aplikacji Moja Gazetka. Rabaty i wyprzedaże w PSB Mrówka najczęściej pojawiają się na koniec każdego sezonu, dlatego wtedy szczególnie warto być na bieżąco z aktualną ofertą.

PSB Mrówka jest firmą odpowiedzialną społecznie. Stawia na wsparcie i rozwój lokalnych społeczności, pomagając m.in. placówkom edukacyjnym, domom dziecka, szpitalom i fundacjom. Przez wszystkie lata swojej obecności na polskim rynku, sieć zdobyła wiele nagród i wyróżnień. Do najważniejszych z nich należą m.in. Godło Teraz Polska, Gazele Biznesu czy Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich BUDMA.