1. Strona główna
  2. Blog
  3. Як менше витрачати в магазинах? 5 порад для економних покупок!
obrazek wpisu

Як менше витрачати в магазинах? 5 порад для економних покупок!

obrazek autora

10.09.2022

Як заощадити на покупках? Багато хто з нас задає це питання щодня. Ціни ростуть як божевільні, на відміну від зарплат та пенсій. Тому треба шукати всілякі способи економії. Ми пропонуємо вам кілька перевірених ідей, як робити покупки і не витрачати при цьому багато грошей.

Ми робимо покупки майже щодня, тому що це стосується різних аспектів нашого життя. Більшу частину грошей ми витрачаємо на їжу, побутову хімію, засоби особистої гігієни, а це означає, що нам часто бракує коштів на звичайні задоволення. Як заощадити на повсякденних покупках і при цьому істотно не знизити рівень життя, до якого ми звикли? Відкрийте для себе 5 перевірених способів заощадити.

Складайте список покупок


Завжди робіть покупки з розумом. Перед закупами варто скласти список покупок і не купувати товари, яких в ньому немає. І це стосується не лише щоденних покупок продуктів.

Але перш ніж складати список покупок, подумайте, що вам дісйно треба купити. І тому зазерніть до:

  • комори і полиць з продуктами,
  • холодильника,
  • шафи з косметикою та побутовою хімією,
  • гардеробу,
  • аптечки.

Крім того, розплануйте меню на цілий тиждень. Завдяки цьому ми не будемо надміру витрачати продукти. Цей метод допоможе вам уникнути покупки зайвої їжі та інших непотрібних речей. Якщо ви будете робити покупки без списку, то можете потрапити в рекламні пастки магазинів. А отже, витратите більше грошей зі свого щомісячного бюджету.

Як менше витрачати в магазинах? Перед походом складайте список покупок в мобільному додатку Moja Gazetka.
Перед походом по магазинах складайте список покупок в мобільному додатку Moja Gazetka.

Список покупок для дому повинен бути доступний кожному в родині. Ви можете розмістити його на видному місці або в телефонному додатку Moja Gazetka. Незрівнянний плюс такого електронного списка полягає в тому, що ним можна поділитися через месенджер. А всі редагування відображаються миттєво.

Обирайте товари в упаковці XXL


Косметику, побутову хімію чи харчові продукти (наприклад, макарони, соки, олію, кетчуп, консерви), які зберігаються довше, варто купувати у великих упаковках. Навіть деякі свіжі продукти варто купувати більшими порціями, якщо ми включаємо їх у наше заплановане меню. М’ясо, овочі та хліб можна заморозити, а частину продуктів використовувати пізніше.

Покупки в Інтернеті – хороший спосіб менше витрачати в магазинах


Інтернет-магазини останнім часом стають все більш популярними, в т.ч. через пандемію. Багато з нас оцінили цю надзвичайно зручну форму покупки, не виходячи з дому. Але крім безпеки та значної економії часу, інтернет-магазин має ще одну важливу перевагу.

Ми можемо купити багато товарів онлайн за ціною набагато нижчою, ніж у стаціонарному магазині. Навіть з урахуванням акцій в популярних дискаунтерах.

Мобільні додатки та рекламними купони


Переважна більшість магазинів пропонує доступ до мобільних додатків, які не тільки інформуватимуть нас про поточні акції, але й дозволять використовувати додаткові знижки, акційні купони, віртуальні скретч-картки та програми лояльності.

Якщо ж ви хочете, щоб акційні пропозиції всіх ваших улюблених супермаркетів були в одному місці, то в цьому вам допоможе Moja Gazetka. Додатки також пропонують актуальні рекламні інформаційні бюлетені, тому ви можете дізнаватися про всі привабливі пропозиції, не виходячи з дому.

В свою чергу деякі мобільні аплікації магазинів мають функцію перегляду архівних чеків. Ця опція дуже корисна для контролю над витратами та надзвичайно корисна для можливого повернення товарів, оскільки нам не потрібно зберігати старі чеки.

Щоб менше витрачати, вибирайте в магазинах власні бренди торгових мереж


Плануючи покупки, пам’ятайте, що все більше популярних мереж пропонують багато товарів під власними брендами, в деяких магазинах більше половини всього асортименту базується на власних марках.

Зверніть увагу, що продукти власних торгових марок часто коштують набагато менше, ніж їхні популярні аналоги.

Раніше така продукція однозначно поступалася за якістю своїм відомим конкурентам, але сьогодні це, як правило, високоякісні продукти за доступною ціною. Часто під маркою тієї чи іншої мережі ми можемо знайти товари з авторитетних виробників, виготовлені спеціально для дискаунтерів, але за більш доступною ціною. За складом вони не відрізняються від брендових конкурентів, але мають значно нижчу ціну.

Раніше ми писали, які продукти власних марок можна купити в Lidl.

А мобільну аплікацію Moja Gazetka ви можете знайти за посиланнями для iOS та Android.