Aktualne i najnowsze gazetki reklamowe i promocyjne hipermarketów, supermarketów i innych sieci handlowych

  1. Strona główna
  2. Najnowsze gazetki

Najnowsze gazetki

Obejrzyj najnowsze gazetki promocyjne Twoich ulubionych sklepów. Znajdź aktualne promocje i zrób zakupy taniej!

Proponowane wpisy na blogu

Idealny prezent na Dzień Dziecka istnieje!
24.05.2024

Idealny prezent na Dzień Dziecka istnieje, ale… dla każdego dziecka będzie inny.  Najważniejsze jest to, aby podarunek trafiał w gust i potrzeby dziecka oraz był […]

Jak rozpoznać polskie truskawki?
15.05.2024

W tym sezonie polskie truskawki dostępne są już od pierwszej połowy maja. Na początku były to owoce z upraw tunelowych, ale z czasem coraz więcej […]

Znajdź idealny prezent na Dzień Matki
09.05.2024

Dzień Matki to wyjątkowa okazja, by wyrazić naszą miłość i wdzięczność dla mamy. Szukając idealnego prezentu, warto zastanowić się nad czymś, co rzeczywiście sprawi jej […]

Najnowsze gazetki promocyjne zawsze pod ręką

Chcesz robić zakupy taniej? To właśnie tutaj znajdziesz najnowsze gazetki reklamowe swoich ulubionych sklepów: super- i hipermarketów, drogerii, sklepów budowlanych, odzieżowych, salonów z elektroniką i wielu innych.

Aktualne gazetki reklamowe pomogą Ci znaleźć najlepsze promocje i zaplanować sprawne, oszczędne zakupy. Produkty z najnowszych gazetek możesz dodawać do listy zakupów, a samą listę udostępnić innym osobom.

Aktualne gazetki tak szybko, jak to możliwe

Zawsze staramy się, aby gazetki promocyjne pojawiały się tak szybko, jak to tylko możliwe zarówno na stronie, jak i w aplikacji. Możesz mieć pewność, że najnowszą gazetkę, na którą czekasz, obejrzysz od razu, gdy tylko będzie dostępna. Czas publikacji aktualnej gazetki u nas to tylko moment po tym, gdy pojawia się ona na stronie sklepu. Nie musisz szukać najnowszych gazetek promocyjnych na stronach różnych supermarketów, bo u nas znajdziesz je wszystkie w jednym miejscu.

Filtrowanie najnowszych gazetek po kategoriach

Aby przeglądanie gazetek reklamowych było łatwe i wygodne, możesz skorzystać z filtrów.

Po pierwsze, możesz wybrać, aby wyświetlały się najnowsze gazetki jedynie z wybranych kategorii, np. ze wszystkich dostępnych sklepów budowlanych, ze wszystkich drogerii, wszystkich sklepów z meblami itp. Kategorie można ze sobą łączyć i wyświetlać jednocześnie np. wszystkie gazetki ze sklepów zoologicznych oraz supermarketów.

Po drugie, możesz wybrać, aby wyświetlały się aktualne gazetki promocyjne wyłącznie wybranych sklepów, np. tylko gazetki Biedronki lub tylko gazetki ALDI. Podobnie jak wyżej, tutaj też możesz łączyć filtry i wyświetlać jednocześnie gazetki reklamowe kilku sklepów.

Gazetki promocyjne ulubionych sklepów

Jeśli chcesz, możesz przeglądać najnowsze gazetki promocyjne tylko ze swoich ulubionych sklepów. Aby to było możliwe, stwórz listę ulubionych sklepów, a następnie wybierz odpowiednią opcję na liście aktualnych gazetek reklamowych. To wyjątkowo funkcja, która pozwoli Ci oszczędzić na scrollowaniu niezliczonych gazetek reklamowych.

Reklama

Kupuj mądrze z naszą aplikacją

Pobierz w Google Play
Pobierz w Google Play