Stokrotka Supermarket Gazetka 18.07 ❤️ Zobacz nową i aktualną gazetkę promocyjną

  1. Strona główna
  2. Sklepy
  3. Stokrotka Supermarket
Stokrotka Supermarket

Stokrotka Supermarket sklep przyjazny klientom. W szerokiej ofercie znajdą się popularne produkty spożywcze, a także wybrane delikatesy dla smakoszy. Zobacz, co możesz kupić w najbliższym sklepie.

Reklama

Kupuj mądrze z naszą aplikacją

Pobierz w Google Play

Sklep Stokrotka Supermarket - gazetki, promocje, okazje

Stokrotka jest siecią supermarketów i marketów spożywczo-przemysłowych. Jest częścią Grupy Kapitałowej Emperia. Sieć Stokrotka powstała w 1994 roku w Lublinie, a pierwszy sklep został otwarty 2 lata później. Co więcej, od 2013 roku Stokrotka dysponuje własną siecią logistyczną, aby lepiej zaopatrywać swoje sklepy. W 2017 roku sieć świętowała otwarcie 400. sklepu, a rok później liczba ta zwiększyła się jeszcze o 100.

Sieć sklepów Stokrotka oferuje swoim klientom wiele akcji promocyjnych. Znajdziemy wśród nich m.in. akcje lojalnościowe dla klientów pozwalające nabyć wysokiej jakości produkty za 1 grosz, Specjał Tygodnia, Oferty Na Czasie czy Strefę Juniora. Inne promocje w Stokrotce dotyczą niemal wszystkich produktów, a jest ich naprawdę mnóstwo! Sklepy oferują bogaty wybór produktów spożywczych, kosmetyków, chemii gospodarczej, drobiazgów do dekoracji domu oraz różnorodnego asortymentu sezonowego.

Warto wspomnieć, że Stokrotka dysponuje wachlarzem marek własnych, które charakteryzują się satysfakcjonującą jakością w niskich cenach. Wśród nich znajdziemy produkty z logotypami Delito (różnorodny asortyment od chemii gospodarczej po przekąski i inne produkty spożywcze), TAK! (reklamowane jako najtańsze produkty na swoich półkach; szeroki wybór artykułów pierwszej potrzeby) oraz Home (asortyment podzielony jest na kategorie, a nazwa każdej z nich uzupełnia logotyp marki – np. Home Food, Home Care itd.)

Gazetka Stokrotki pozwala sprawdzić aktualne przeceny i zaplanować zakupy tak, aby były szybkie i ekonomiczne.

Reklama