Aktualna gazetka promocyjna castorama w dniu 25.08. Sprawdź przecenione produkty w gazetce castorama i kupuj taniej!

castorama Gazetka 25.08 ❤️ Zobacz nową i aktualną gazetkę promocyjną

Castorama to popularny market z największą ofertą materiałów i sprzętów budowlanych. Sklep jest znany także z wielu promocji – możesz zaopatrzyć swój dom lub mieszkanie zupełnie niskim kosztem. Zanim wybierzesz się na zakupy, przejrzyj gazetkę i sprawdź najnowsze obniżki!

Lista sklepów castorama

Proponowane wpisy na blogu

Jaki prezent na Dzień Nauczyciela?
07.10.2023

Dzień Nauczyciela już 14 października. To wyjątkowe święto dedykowane wszystkim nauczycielom i pracownikom oświaty, podczas którego uczniowie i ich rodzice mają okazję wyrazić swoją wdzięczność […]

Netto kupiło Tesco — i co dalej?
05.08.2020

Losy Tesco w Polsce przez długi czas były niepewne. Teraz już wiemy, że sieć nie zostanie z nami już długo. Większość lokali sprzedała właścicielowi sklepów Netto, a 19 placówek wciąż czeka na chętnych kontrahentów. Przeczytajcie więcej o tym, co czeka Tesco, Netto oraz byłych pracowników brytyjskiej sieci.

Sklepy castorama znajdują się w miejscowościach

Kupuj mądrze z naszą aplikacją

Pobierz w Google Play
Pobierz w Google Play

Castorama

Castorama powstała 1969 roku we Francji jako pojedynczy sklep z artykułami do majsterkowania otwarty przez Christiana Dubois, by już za 1988 roku rozpocząć swoja międzynarodową ekspansję. Po latach rozwoju, poszerzania asortymentu i dopasowywania oferty do coraz bardziej wymagających konsumentów, sieć Castorama dotarła w 1994 roku dotrzeć do Polski. Cztery lata później francuska firma rozwijała się coraz prężniej, doprowadzając do połączenia z angielską siecią B&Q. Stając się europejskim liderem, sieć zajęła trzecie co do wielkości na liście światowych dystrybutorów artykułów do majsterkowania. W jednym miejscu udało się zebrać wszystkie artykułu niezbędne dla każdego, kto buduje lub wyposaża dom, aranżuje ogród czy zawodowo zajmuje się przeprowadzaniem remontów. Po latach obecności na polskim rynku wykończeniowo-budowlanym w celu wzmocnienia pozycji lidera w naszym kraju, Castorama postawiła na rebranding i zdecydowała się na obecność pod obecnym szyldem. W roku 2012 transformacja sklepów Brico Depot została zakończona w Stargardzie Szczecińskim oraz w Poznaniu, a w 2013 w Warszawie oraz Skarżysku Kamiennej. Sklepy powtórnie powitały swoich klientów, ale tym razem już pod szyldem Castoramy.

Castorama niezwykle stara się, aby zapewnić swoim klientom komfort zakupów i szeroki wybór asortymentu, nieprzerwanie wprowadza coraz to nowe usługi i udogodnienia. Jednym z nich jest Karta Castoramy, dzięki której można uzyskać możliwość odroczenia zapłaty za zakupione towary do 50 dni za darmo oraz klasycznego kredytu ratalnego z atrakcyjnym oprocentowaniem. Promocje w Castoramie obejmują także zamówienia i ich dostawy, gdyż ekipa gotowa jest realizować zamówienia na wybrany asortyment z dostawą w odpowiednim dla kupującego terminie. Transport nie jest kosztowny, a gwarancja obejmuje dostarczenie towaru pod wskazany adres z należyta troską i uwagą. Gazetki promocyjne Castoramy często informują nie tylko o przecenach, ale również o usługach dodatkowych dostępnych na terenie marketów, takich jak możliwość dorabiania kluczy, zamówienia oprawy obrazu, przycinania kupionych w Castoramie płyt drewnianych, luster oraz szkła, a także obszywania tkanin. Gwarancja jakości, jaka zapewnia Castorama obejmuje najwyższej jakości wykonanie zamówionych usług, a także odpowiednią dbałość o sprzedawane w sieci produkty. Każdy towar, łącznie z tymi, które nie są objęte gwarancją, podlegają rocznej rękojmi lub dwuletniej odpowiedzialności sprzedawcy za sprzedawany towar z tytułu niezgodności z umową – w zależność od tego, czy kupującym jest firma czy osoba fizyczna.

Ulotka promocyjna Castorama pozwala rozeznać się w aktualnej ofercie sklepu i wybrać dla siebie najlepsze rozwiązania. Gazetka Castorama wydawana jest regularnie, dzięki czemu zawsze można liczyć na atrakcyjne zniżki i promocje. Promocje Castoramy obejmuję wszystkie rodzaje sprzedawanych produktów, dlatego łatwo zrobić tanie zakupy niezależnie od sezonu. Co więcej, dla zainteresowanych konsumentów organizowane są pokazy i instruktaże, podczas których specjaliści opowiadają, jak prawidłowo położyć panele, ułożyć glazurę czy przy skorzystaniu z najnowszych rozwiązań technologicznych przeprowadzić domowe naprawy na własną rękę.

Oferta sieci obejmuje prawie 50 tysięcy produktów, dlatego każdy z pracujących w sklepie doradców czuwa nad tym, by klienci mieli się do kogo zwrócić o pomoc w wyborze. Pomocne w zakupach są także gazetki promocyjna Castoramy, ponieważ zawierają zbiór aktualnych promocji i ofert specjalnych. Ulotki promocyjne Castoramy zawsze obfitują w atrakcyjne przeceny. Przeglądać je możecie w naszej aplikacji Moja Gazetka, dzięki której wszystkie promocje znajdują się w jednym miejscu – na telefonie! Moja Gazetka daje możliwość przeglądania, wybierania i zapisywania tych promocji, które Was interesują – z Castoramy i nie tylko.

Reklama

Nowa gazetka Twojego ulubionego sklepu

Czekasz, aż pojawi się gazetka aktualna, bo ofertę z ostatniej znasz już na pamięć? Tutaj najnowsza gazetka pojawi się tak szybko, jak to tylko możliwe.

W Mojej Gazetce zawsze znajdziesz aktualne gazetki i katalogi super- i hipermarketów, drogerii, sklepów budowlanych, zoologicznych i wielu innych. W naszej aplikacji możesz ustawić powiadomienia, które poinformują Cię za każdym razem, gdy pojawi się najnowsza gazetka sklepu, który Cię interesuje.

Interesuje Cię gazetka od jutra?

Gazetki promocyjne wszystkich sklepów publikujemy tak wcześnie, jak to tylko możliwe. Czasami pojawiają się w dniu, w którym zaczynają obowiązywać, a czasami z wyprzedzeniem. W naszym serwisie znajdziesz więc gazetki aktualne, gazetki od jutra, a nawet gazetki opublikowane z większym wyprzedzeniem – takie, które zaczną obowiązywać dopiero za kilka dni.

Najnowsza gazetka pozwoli Ci zaplanować tanie zakupy

Najnowsza gazetka w wersji pdf to wygodny sposób na zaplanowanie oszczędnych zakupów. Przed wyjściem do sklepu możesz na spokojnie zapoznać się z ofertą, wybrać produkty w najlepszych cenach i dodać je do listy zakupów.

Zaplanowane zakupy są lepsze od spontanicznych. Dzięki dobrze napisanej liście zakupów kupisz tylko to, czego naprawdę potrzebujesz i wydasz przy tym mniej pieniędzy. Gazetka w wersji pdf lub przeglądana w naszej aplikacji pomaga zaplanować zakupy szybko i wygodnie, aby po wejściu do sklepu wiedzieć dokładnie, po co sięgnąć i gdzie się skierować.

Najnowsza gazetka sklepu często dostępna jest też na miejscu w wersji papierowej, jednak żeby ją zdobyć, trzeba pamiętać o dacie jej publikacji, a potem specjalnie po nią iść do sklepu. W Mojej Gazetce gazetka promocyjna dostępna jest od razu, bez wychodzenia z domu.

Gazetka promocyjna dostępna zawsze i wszędzie

Najnowsza gazetka sklepu, której w danej chwili potrzebujesz, jest zawsze na wyciągnięcie ręki. Gazetka w wersji pdf na komputerze oraz w formacie cyfrowym w aplikacji jest dostępna w każdym miejscu, w którym się znajdujesz – w domu, w pracy, w autobusie, na wakacjach.