Gazetki promocyjne Black Red White na najbliższy okres

  1. Strona główna
  2. Sklepy
  3. Black Red White
Black Red White

Black Red White

Black Red White ma wszystko dla twojego domu i mieszkania: meble, ozdoby, akcesoria i inne dodatki. Zobacz, jak ciekawie i stylowo urządzić wnętrze. Teraz możesz to zrobić za grosze! Sprawdź w gazetce promocyjnej, jakie obniżki czekają na ciebie w Black Red White!
0/5 ocena sklepu
Dziękujemy za ocenę!
Reklama

Lista sklepów Black Red White

Proponowane wpisy na blogu

Kupuj mądrze z naszą aplikacją

Pobierz w Google Play
Mobilna aplikacja
Reklama

BLACK RED WHITE

Black Red White to jedna z największych polskich grup meblarskich, a zarazem producent i dystrybutor mebli oraz akcesoriów wnętrzarskich. Na rynku ze swoją rozbudowaną ofertą istnieją od ponad 25 lat. Ich salony można znaleźć w całej Polsce – zarówno w największych miastach kraju, jak i małych miejscowościach. Posiadają 76 salonów firmowych, a także 365 punktów partnerskich, ale ich asortyment można znaleźć także w multibrandowych punktach handlowych – jest ich około 400!

Działalność eko

Warto także wiedzieć, że marka Black Red White w 2008 roku otrzymała tytuł Parteru Polskiej Energii ze względu na swoją szeroką ekologiczną działalność, promującą rozwiązania na rzecz poprawy środowiska naturalnego. Zakłady produkcyjne firmy realizują proekologiczny system zarządzania, a wykorzystywane w produkcji materiały spełniają wymogi ekologiczne.

Bogactwo stylów

W salonach Black Red White znajdziesz zestawy do pokoju dziennego, jadalni, sypialni czy ergonomiczne moduły lub meble na wymiar do kuchni. Cechuje je funkcjonalność oraz zastosowanie nowoczesnych rozwiązań technologicznych. Nie zapominają przy tym o bogactwie stylów. Dzięki temu w asortymencie każdy znajdzie coś dla siebie.

Reklama