WOOLWORTH Gazetka reklamowa ❤️ Zobacz nową i aktualną gazetkę promocyjną

WOOLWORTH

Najnowsze okazje, promocje, gazetki i oferty Woolworth w jednym miejscu. Zobacz co warto kupić w Woolworth!

Reklama

Kupuj mądrze z naszą aplikacją

Pobierz w Google Play

Co można kupić w Woolworth? Gazetka, oferta, promocje

Woolworth jest najszybciej rozwijającą się siecią domów towarowych w Niemczech, skąd pochodzi. A od niedawna obecna jest także w Polsce. Co można kupić w Woolworth? Prawie wszystko!

Gazetka Woolworth dowodzi, że sieć oferuje bogatą gamę produktów. Różnorodny, użyteczny asortyment wyróżniają też atrakcyjne ceny, konkurencyjne na tle innych tego typu sklepów. Marka deklaruje, że kompletując ofertę, koncentruje się na rzeczywistych potrzebach konsumentów.

W gazetce promocyjnej Woolworth i na miejscu, w sklepach, znajdziemy takie kategorie produktów, jak:

  • Odzież i bielizna damska, męska i dziecięca
  • Akcesoria sezonowe, np. plażowe, ogrodowe, świąteczne
  • Zabawki i akcesoria dla najmłodszych
  • Galanteria, np. torby, plecaki, walizki
  • Dekoracje i wyposażenie wnętrz
  • Akcesoria do kuchni i jadalni
  • Akcesoria łazienkowe
  • Drobny sprzęt AGD
  • Tekstylia

Kiedy nowa gazetka Woolworth?

Zastanawiasz się, gdzie jest gazetka Woolworth od jutra? Nowa gazetka pojawia się mniej więcej co dwa tygodnie, najczęściej w czwartki. Bywają jednak okresy bez żadnych gazetek, dlatego warto trzymać rękę na pulsie.

Gazetka aktualna Woolworth tak naprawdę może pokazać się w każdej chwili, w związku z tym warto ustawić odpowiednie powiadomienia w Mojej Gazetce. Powiadomienie pojawi się na telefonie w momencie, gdy tylko gazetka zostanie opublikowana.

Gazetka Woolworth w wersji pdf jest najlepszym rozwiązaniem, aby być na bieżąco z aktualną ofertą sieci. Sklepów tej marki nie ma jeszcze na tyle, by codzienne zaglądanie po gazetkę papierową było wygodne.

Co więcej, gazetka Woolworth w wersji pdf pozwala dodawać upatrzone produkty do listy zakupów w naszej aplikacji. Dzięki temu nie zapomnisz, co kupić!

Gazetka promocyjna Woolworth — jakie marki można w niej znaleźć?

Asortyment dyskontów Woolworth to mieszanka różnych marek i producentów.

W aktualnej gazetce Woolworth można dostrzec wiele produktów marek własnych lub tzw. no name, czyli niewyprodukowanych przez żadnego znanego producenta. Nie musi to wcale budzić obaw — ani znana, ani anonimowa marka nie są wyznacznikiem jakości.

W każdej nowej gazetce Woolworth można jednak znaleźć również produkty światowych marek, jak np. torby i nerki Kappa.

Rodziców małych dzieci ucieszy też obecność produktów na licencji. Dzieci z pewnością ucieszą ubrania czy przybory szkolne z bohaterami „Krainy Lodu”, „Minionków” czy „Psiego Patrolu”.

Reklama