dino Gazetka 12.06 ❤️ Zobacz nową i aktualną gazetkę promocyjną

dino

Dino to znana sieć sklepów osiedlowych i supermarketów. W ofercie znajdziesz duży wybór artykułów spożywczych, a także wyposażenia domu. Interesują cię najnowsze promocje i akcje rabatowe? Zobacz, co przygotowało dla ciebie Dino w serwisie mojagazetka.com!

Reklama

Kupuj mądrze z naszą aplikacją

mobileApp.google.ariaLabel

Idea marketów „Najbliżej Ciebie” stworzona została w 1999 roku, kiedy na fundamencie polskiego kapitału, – na terenie województwa wielkopolskiego, – powstały pierwsze sklepy DINO. Dziś Dino Polska jest jedną z najszybciej rozwijających się sieci supermarketów w Polsce. Posiada ponad 1000 placówek zlokalizowanych w województwach: wielkopolskim, dolnośląskim, lubuskim, opolskim, łódzkim, kujawsko-pomorskim, śląskim, mazowieckim, zachodniopomorskim, świętokrzyskim, małopolskim i pomorskim.

Dzięki znakomicie dopracowanej sieci logistycznej 5 tysięcy produktów, w większości świeżych oraz pod znanymi markami (w tym pełna oferta artykułów spożywczych, chemicznych i kosmetycznych), trafia zawsze na czas do wszystkich marketów.

Bogata oferta mięs i wędlin wyróżnia markety na tle konkurencji. Każdy sklep Dino posiada stoisko mięsne z obsługą, w którym można kupić wysokiej jakości mięsa, wędliny oraz przetwory mięsne dostarczane przez Agro-Rydzynę.

Satysfakcja Klientów jest najważniejsza, dlatego Dina stawia na świeżość i dobrą jakość oferowanych towarów!

Reklama