kik Gazetka reklamowa ✳️ Zobacz aktualną gazetkę

kik

kik

Kik to sklep na topie. Podążasz za najnowszymi trendami? Lubisz modne ciuchy i stylowe ozdoby wnętrz? Zapoznaj się z atrakcyjną ofertą sklepu odzieżowo-dekoracyjnego Kik! Korzystając z serwisu mojagazetka.com, znajdziesz też niepowtarzalne okazje zakupowe – sprawdź!
4.5/5 ocena sklepu
Dziękujemy za ocenę!

Aktualnie brak gazetki sieci kik. Sprawdź później lub zobacz inne oferty.

Lista sklepów kik

lub szukaj sklepu kik blisko Ciebie

Sklepy kik znajdują się w miejscowościach

Kupuj mądrze z naszą aplikacją

Pobierz w Google Play
Mobilna aplikacja

Kik

Sieć sklepów KiK zaczynała od pojedynczego lokalu otwartego w 1994 roku w Dusseldorfie. Sukces firma KiK zawdzięcza modelowi biznesowemu opartemu na idei dyskontu tekstylnego. Atrakcyjne ceny i częste promocje w KiK są dowodem, że model ten przyjął się znakomicie. Od dnia rozpoczęcia działalności KiK urósł do jednej z 10 największych niemieckich sieci handlowych. W Europie otworzył do dziś ponad 3,5 tysiąca sklepów, w tym 200 w naszym kraju.

Większośc asortymetu KiK stanowi odzież, a reszta to inne artykuły typu non-food. Gazetka KiK pokazuje, że w sklepach – poza ubraniami – znajdziemy m.in. pościel, zabawki, artykuły gospodarstwa domowego i dekoracje. Nic dziwnego, że oferta KiK cieszy się tak dużą popularnością.

Dewizą, jaka przyświeca firmie, jest Świetna moda i akcesoria po niskich cenach. Widząc gazetkę promocyjną KiK trudno się z tym nie zgodzić. Odzież damską i męską, a także ubranka dziecięce w KiK znajdziemy kupimy już za kilka złotych. Aktualną ofertę sklepu warto sprawdzać w naszej aplikacji Moja Gazetka, aby nie przegapić najlepszych okazji. KiK nie posiada programu lojalnościowego dla klientów, jednak zważywszy na sięgające daleko w przyszłość plany rozwoju na polskim rynku, karta lojalnościowa KiK wydaje się być prawdopodobna.

Reklama