Auchan Gazetka 28.09 ❤️ Zobacz nową i aktualną gazetkę promocyjną

Auchan Gazetka 28.09 ❤️ Zobacz nową i aktualną gazetkę promocyjną

Auchan

Hipermarket Auchan zaprasza na zakupy. Największa oferta artykułów spożywczych, domowych i nie tylko czeka na ciebie w gazetce sklepu! Aktualizujemy promocje na bieżąco. W Auchan kupisz dosłownie wszystko i to w konkurencyjnych cenach – przekonaj się sam!
3.4/5 ocena sklepu
Dziękujemy za ocenę!

Najnowsze gazetki promocyjne Auchan

Lista sklepów Auchan

Proponowane wpisy na blogu

Największy poradnik tanich zakupów szkolnych!
22 sierpnia 2023

To największy poradnik, jaki do tej pory napisaliśmy na temat kompletowania wyprawki szkolnej! Zebraliśmy w nim i zaktualizowaliśmy wszystkie porady, jakie publikowaliśmy w poprzednich latach, […]

Prezenty na walentynki nawet za 1 zł!
10 lutego 2023

Niedawno zapytaliśmy użytkowników Mojej Gazetki, jak obchodzą walentynki. Okazało się, że prawie 75% osób kupuje z tej okazji mniejsze lub większe upominki, a większość z […]

Sklepy Auchan znajdują się w miejscowościach

Kupuj mądrze z naszą aplikacją

Pobierz w Google Play
Mobilna aplikacja

Koniecznie sprawdź i zaoszczędź

Auchan to grupa handlowa o globalnym zasięgu, która prowadzi swoją działalność w niemal 900 hipermarketach oraz ponad 800 supermarketach pod szyldem Simply. Od chwili założenia firmy we Francji w 1961 roku, Auchan prężnie rozwija się w aż 15 krajach na całym świecie, a ich centra handlowe znajdują się we Włoszech, Francji, Polsce, Hiszpanii, Portugalii, Rosji, na Węgrzech, w Luksemburgu, na Tajwanie, w Rumunii, Chinach oraz na Ukrainie. Auchan to niezależna grupa, której właścicielami jest Rodzina Mulliez oraz pracownicy firmy - w ramach Akcjonariatu Pracowniczego. Marka przykłada dużą wagę do tego, aby zadowoleni byli wszyscy mający z nią styczność – kontrahenci, pracownicy, kupujący i partnerzy w biznesie.

Niezaprzeczalną zaletą spółki Auchan jest fakt, że przedsiębiorstwo stawia na odpowiedzialność i troskę o zadowolenie swoich klientów, pracowników oraz partnerów. Polityka firmy opiera się na zrównoważonym rozwoju, co gwarantuje liczne korzyści dla lokalnego środowiska, wspomaga procesy poprawy jakości życia coraz większej liczby pracowników, współpracowników oraz klientów. Firma stawia w głównej mierze na zadowolenie kupujących – jest to podstawowa wartość wyznawana przez przedsiębiorstwo. Od początku swojego działania przykładają dużą wagę do tego, by wszystkie sklepy sieci Auchan w całym kraju odpowiadały na potrzeby nawet najbardziej wymagających konsumentów. Asortyment sklepów jest nieustannie poszerzany i urozmaicany, co widać m.in. w gazetkach promocyjnych Auchan. Liczne akcje tematyczne, tygodnie kuchni świata oraz wiele innych okazji sprawiają, że sklepy odwiedzane są przez tysiące klientów każdego dnia. Korzystają oni z licznych promocji i udogodnień oferowanych przez sklepy sieci. Łatwo przekonać się o tym, przeglądając promocje w ulotkach Auchan. Klienci doceniają sieć nie tylko za niskie ceny, lecz także szeroki wybór produktów, trafny dobór towarów i zaangażowaną, profesjonalną obsługę.

Sieć Auchan oferuje niezwykle szeroki asortyment z wielu segmentów – w sumie jest to przeszło 60 tysięcy produktów, który tworzy niespotykaną możliwość wyboru dla swoich gości. Wiele rodzajów produktów z podziałem na różne półki cenowe daje możliwość znalezienia i dopasowania najlepszych ofert dla siebie niezależnie od tego, czy szukamy podstawowych, czy może bardziej wymyślnych produktów. Aby jeszcze bardziej podnieść swoją konkurencyjność i zbudować szeroki wachlarz towarów, marka wprowadziła ponad 620 produktów własnych z logotypem podniesionego kciuka, a także 405 produktów z logotypem Auchan. Ponadto, klienci cenią sobie także szeroki wybór artykułów sypkich, bez opakowań i na wagę w dziale „Bazarek Luz”. Wszystkie wymienione produkty można kupić zarówno w ofercie standardowej, jak i w trakcie trwania licznych promocji. W gazetkach promocyjnych i ulotkach Auchan można znaleźć niezwykłe bogactwo produktów w atrakcyjnych cenach.

Aby być na bieżąco ze wszystkimi atrakcyjnymi ofertami Auchan, gazetka promocyjna jest najlepszym rozwiązaniem! Ulotki Auchan warto obserwować w naszej aplikacji Moja Gazetka, bez konieczności zbierania papierowych odpowiedników. Gazetka Auchan wydawana jest regularnie, dzięki czemu można być na bieżąco ze wszystkimi ciekawymi promocjami. W naszej aplikacji można wygodnie przeglądać, wybierać i zapisywać gazetki promocyjne Auchan i wielu innych super i hipermarketów. To wygodne i ekologiczne rozwiązanie dla każdego!

*sporządzono na podstawie strony domowej Auchan

Reklama

Nowa gazetka Twojego ulubionego sklepu

Czekasz, aż pojawi się gazetka aktualna, bo ofertę z ostatniej znasz już na pamięć? Tutaj najnowsza gazetka pojawi się tak szybko, jak to tylko możliwe.

W Mojej Gazetce zawsze znajdziesz aktualne gazetki i katalogi super- i hipermarketów, drogerii, sklepów budowlanych, zoologicznych i wielu innych. W naszej aplikacji możesz ustawić powiadomienia, które poinformują Cię za każdym razem, gdy pojawi się najnowsza gazetka sklepu, który Cię interesuje.

Interesuje Cię gazetka od jutra?

Gazetki promocyjne wszystkich sklepów publikujemy tak wcześnie, jak to tylko możliwe. Czasami pojawiają się w dniu, w którym zaczynają obowiązywać, a czasami z wyprzedzeniem. W naszym serwisie znajdziesz więc gazetki aktualne, gazetki od jutra, a nawet gazetki opublikowane z większym wyprzedzeniem – takie, które zaczną obowiązywać dopiero za kilka dni.

Najnowsza gazetka pozwoli Ci zaplanować tanie zakupy

Najnowsza gazetka w wersji pdf to wygodny sposób na zaplanowanie oszczędnych zakupów. Przed wyjściem do sklepu możesz na spokojnie zapoznać się z ofertą, wybrać produkty w najlepszych cenach i dodać je do listy zakupów.

Zaplanowane zakupy są lepsze od spontanicznych. Dzięki dobrze napisanej liście zakupów kupisz tylko to, czego naprawdę potrzebujesz i wydasz przy tym mniej pieniędzy. Gazetka w wersji pdf lub przeglądana w naszej aplikacji pomaga zaplanować zakupy szybko i wygodnie, aby po wejściu do sklepu wiedzieć dokładnie, po co sięgnąć i gdzie się skierować.

Najnowsza gazetka sklepu często dostępna jest też na miejscu w wersji papierowej, jednak żeby ją zdobyć, trzeba pamiętać o dacie jej publikacji, a potem specjalnie po nią iść do sklepu. W Mojej Gazetce gazetka promocyjna dostępna jest od razu, bez wychodzenia z domu.

Gazetka promocyjna dostępna zawsze i wszędzie

Najnowsza gazetka sklepu, której w danej chwili potrzebujesz, jest zawsze na wyciągnięcie ręki. Gazetka w wersji pdf na komputerze oraz w formacie cyfrowym w aplikacji jest dostępna w każdym miejscu, w którym się znajdujesz – w domu, w pracy, w autobusie, na wakacjach.