Auchan Olsztyn - sklepy, godziny otwarcia, gazetki promocyjne

Auchan Olsztyn - sklepy, godziny otwarcia, gazetki promocyjne

W tym miejscu znajdziesz wszystkie adresy sieci Auchan oraz godziny otwarcia w Olsztyn. Aktualne gazetki promocyjne sklepu Auchan oraz najnowsze promocje.

Zobacz wszystkie adresy sklepu Auchan
Reklama

Auchan Olsztyn - gazetki promocyjne

W miejscowości Olsztyn znajdziesz obecnie 1 sklep Auchan.

 • Godziny otwarcia:
  Poniedziałek:7:30 - 22:00
  Wtorek:7:30 - 22:00
  Środa:7:30 - 22:00
  Czwartek:7:30 - 22:00
  Piątek:7:30 - 22:00
  Sobota:7:30 - 22:00
  Niedziela:brak informacji
Reklama

Najnowsze gazetki promocyjne Auchan

Sprawdź aktualne gazetki promocyjne sieci sklepów Auchan w miejscowości Olsztyn ważne w tym tygodniu (20.05 - 26.05). Dostępne gazetki: 5 i dużo produktów w okazyjnej cenie oraz aktualne promocje.

Sieci handlowe w Olsztyn

Zobacz wszystkie sklepy

Koniecznie sprawdź i zaoszczędź

Auchan to grupa handlowa o globalnym zasięgu, która prowadzi swoją działalność w niemal 900 hipermarketach oraz ponad 800 supermarketach pod szyldem Simply. Od chwili założenia firmy we Francji w 1961 roku, Auchan prężnie rozwija się w aż 15 krajach na całym świecie, a ich centra handlowe znajdują się we Włoszech, Francji, Polsce, Hiszpanii, Portugalii, Rosji, na Węgrzech, w Luksemburgu, na Tajwanie, w Rumunii, Chinach oraz na Ukrainie. Auchan to niezależna grupa, której właścicielami jest Rodzina Mulliez oraz pracownicy firmy - w ramach Akcjonariatu Pracowniczego. Marka przykłada dużą wagę do tego, aby zadowoleni byli wszyscy mający z nią styczność – kontrahenci, pracownicy, kupujący i partnerzy w biznesie.

Niezaprzeczalną zaletą spółki Auchan jest fakt, że przedsiębiorstwo stawia na odpowiedzialność i troskę o zadowolenie swoich klientów, pracowników oraz partnerów. Polityka firmy opiera się na zrównoważonym rozwoju, co gwarantuje liczne korzyści dla lokalnego środowiska, wspomaga procesy poprawy jakości życia coraz większej liczby pracowników, współpracowników oraz klientów. Firma stawia w głównej mierze na zadowolenie kupujących – jest to podstawowa wartość wyznawana przez przedsiębiorstwo. Od początku swojego działania przykładają dużą wagę do tego, by wszystkie sklepy sieci Auchan w całym kraju odpowiadały na potrzeby nawet najbardziej wymagających konsumentów. Asortyment sklepów jest nieustannie poszerzany i urozmaicany, co widać m.in. w gazetkach promocyjnych Auchan. Liczne akcje tematyczne, tygodnie kuchni świata oraz wiele innych okazji sprawiają, że sklepy odwiedzane są przez tysiące klientów każdego dnia. Korzystają oni z licznych promocji i udogodnień oferowanych przez sklepy sieci. Łatwo przekonać się o tym, przeglądając promocje w ulotkach Auchan. Klienci doceniają sieć nie tylko za niskie ceny, lecz także szeroki wybór produktów, trafny dobór towarów i zaangażowaną, profesjonalną obsługę.

Sieć Auchan oferuje niezwykle szeroki asortyment z wielu segmentów – w sumie jest to przeszło 60 tysięcy produktów, który tworzy niespotykaną możliwość wyboru dla swoich gości. Wiele rodzajów produktów z podziałem na różne półki cenowe daje możliwość znalezienia i dopasowania najlepszych ofert dla siebie niezależnie od tego, czy szukamy podstawowych, czy może bardziej wymyślnych produktów. Aby jeszcze bardziej podnieść swoją konkurencyjność i zbudować szeroki wachlarz towarów, marka wprowadziła ponad 620 produktów własnych z logotypem podniesionego kciuka, a także 405 produktów z logotypem Auchan. Ponadto, klienci cenią sobie także szeroki wybór artykułów sypkich, bez opakowań i na wagę w dziale „Bazarek Luz”. Wszystkie wymienione produkty można kupić zarówno w ofercie standardowej, jak i w trakcie trwania licznych promocji. W gazetkach promocyjnych i ulotkach Auchan można znaleźć niezwykłe bogactwo produktów w atrakcyjnych cenach.

Aby być na bieżąco ze wszystkimi atrakcyjnymi ofertami Auchan, gazetka promocyjna jest najlepszym rozwiązaniem! Ulotki Auchan warto obserwować w naszej aplikacji Moja Gazetka, bez konieczności zbierania papierowych odpowiedników. Gazetka Auchan wydawana jest regularnie, dzięki czemu można być na bieżąco ze wszystkimi ciekawymi promocjami. W naszej aplikacji można wygodnie przeglądać, wybierać i zapisywać gazetki promocyjne Auchan i wielu innych super i hipermarketów. To wygodne i ekologiczne rozwiązanie dla każdego!

*sporządzono na podstawie strony domowej Auchan