LEWIATAN Gazetka 25.07 ❤️ Zobacz nową i aktualną gazetkę promocyjną

LEWIATAN

Sklep Lewiatan oferuje produkty pierwszej potrzeby i delikatesy spożywcze na każdą kieszeń. Warzywa i owoce, pieczywo, nabiał, słodycze i wiele więcej artykułów znajdziesz w najbliższym markecie Lewiatan. Przejrzyj aktualną gazetkę Lewiatan.

Reklama

Kupuj mądrze z naszą aplikacją

Pobierz w Google Play

Lewiatan — Najświeższe Lokalności w aktualnej gazetce

Lewiatan to jedna z największych sieci handlowych w Polsce, która od 30 lat cieszy się zaufaniem wśród klientów. Gazetka Lewiatan świadczy o tym, że marka ta to gwarancja wysokiej jakości produktów oraz atrakcyjnych cen.

Lewiatan jest siecią, która skutecznie łączy tradycję z nowoczesnością, odpowiadając na potrzeby współczesnych konsumentów, jednocześnie zachowując polski charakter. Każda gazetka promocyjna Lewiatana jest bogata w produkty znanych, międzynardowych marek oraz lokalnych, krajowych producentów.

Dlaczego warto robić zakupy w sklepach Lewiatan, gazetka promocyjna i oferta

W ofercie sieci Lewiatan znajdują się zarówno produkty spożywcze, jak i artykuły gospodarcze. Można więc znaleźć w nich produkty niezbędne na co dzień.

Przeglądając najnowszą gazetkę Lewiatan, łatwo zauważyć, że jednym z kluczowych powodów, dla których warto robić tam zakupy, jest duży nacisk na współpracę z lokalnymi dostawcami. Dzięki temu klienci mogą cieszyć się świeżymi, regionalnymi produktami, wspierając jednocześnie lokalne gospodarki.

Co więcej, sieć regularnie organizuje atrakcyjne promocje i programy lojalnościowe, które pozwalają na dodatkowe oszczędności. Aktualna gazetka Lewiatan jest miejscem, gdzie znajdziemy szczegóły na ten temat.

Co to za sklep Lewiatan?

Sieć sklepów Lewiatan ma bogatą historię sięgającą lat 90. Powstała w 1994 roku, z inicjatywy Polskiej Sieci Handlowej Lewiatan, której celem było stworzenie silnej, polskiej sieci handlowej, konkurującej z zagranicznymi gigantami. Od samego początku Lewiatan stawiał na rozwój poprzez franchising, co pozwoliło na dynamiczny wzrost liczby placówek.

Lewiatan stawia na tradycję i polski kapitał, ale nie jednocześnie idzie z duchem czasu. Gazetka Lewiatan w wersji pdf jest zawsze dostępna w internecie, m.in. w naszej aplikacji i na stronie mojagazetka.com. Dzięki temu można w szybki sposób zapoznać się z najnowszą ofertą.

Lewiatan gazetka od jutra — co w niej będzie?

Gazetka Lewiatan od jutra będzie dostępna w naszej aplikacji. Znajdziemy w niej szeroki asortyment produktów, w tym wiele marek własnych, które oferują wysoką jakość w konkurencyjnych cenach. Marki własne pojawiające się w gazetkach Lewiatan to m.in.:

  • Ale Dobre — podstawowe produkty spożywcze i gospodarcze
  • Baila — soki owocowe i warzywne
  • BakalJe — bakalie i suszone owoce
  • Cream it oraz Maxim — lody
  • Pani Kuki — ciastka, biszkopty itp.
  • Vegelogy — produkty wegańskie

Sieć dba również o to, aby aktualna gazetka Lewiatan zawierała też produkty ekologiczne i zdrową żywność, odpowiadając tym samym na rosnące zapotrzebowanie konsumentów na produkty zrównoważone i zdrowe.

Lewiatan stawia także na nowoczesne technologie. W wielu sklepach wprowadzono innowacyjne rozwiązania, takie jak kasy samoobsługowe czy aplikacje mobilne, a także gazetkę w wersji pdf.

Reklama