Biedronka Gazetka 22.07 ❤️ Zobacz nową i aktualną gazetkę promocyjną

Biedronka

Każdy poszukiwacz okazji zna Biedronkę. Teraz możesz znaleźć jeszcze lepsze oferty dzięki gazetce promocyjnej! Biedronka posiada szeroki asortyment spożywczy i gospodarczy w ekstremalnie niskich cenach. Zobacz aktualnie przecenione produkty i ruszaj na zakupy!

Reklama

Kupuj mądrze z naszą aplikacją

Pobierz w Google Play

Sklep Biedronka to najpopularniejszy supermarket w Polsce a Gazetka Biedronka to najpoularniesze promocje i produkty

Sieć Biedronka ma w Polsce już tysiące sklepów i pewnie każdy choć raz robił w niej zakupy. Choć właścicielem Biedronki jest portugalskie Jeronimo Martins, sieć zapewnia na swojej stronie internetowej, że 9 na 10 produktów w jej ofercie pochodzi z Polski.

Biedronka, jedna z największych i najbardziej rozpoznawalnych sieci sklepów w Polsce, wywodzi się z portugalskiej grupy Jeronimo Martins. Historia Biedronki sięga 1995 roku, kiedy to otwarto pierwszy sklep w naszym kraju. Od tamtej pory sieć dynamicznie się rozwija, zyskując zaufanie milionów Polaków dzięki szerokiemu asortymentowi, niskim cenom i wysokiej jakości produktów.

Założona w 1792 roku grupa Jeronimo Martins rozpoczęła swoją działalność w Lizbonie, początkowo specjalizując się w sprzedaży produktów importowanych zza oceanu. Przez lata firma rozwinęła się i rozszerzyła swoją działalność na inne kraje, w tym na Polskę, gdzie pierwszy sklep Biedronka został otwarty w Poznaniu.

Dziś Biedronka posiada ponad 3000 sklepów w ponad 1100 miejscowościach w całej Polsce. Sieć nieustannie się rozwija, wprowadzając nowe produkty i rozszerzając swoją ofertę, aby sprostać oczekiwaniom klientów. W sklepach Biedronka można znaleźć szeroki wybór artykułów spożywczych, przemysłowych, kosmetyków oraz artykułów szkolnych, dostępnych w atrakcyjnych cenach.

Biedronka, jako część Jeronimo Martins, kładzie duży nacisk na jakość i świeżość oferowanych produktów, a także na zrównoważony rozwój i działania proekologiczne. Sieć zatrudnia ponad 70 tysięcy pracowników, dbając o ich rozwój zawodowy i dobre warunki pracy.

Dzięki konsekwentnej polityce niskich cen i wysokiej jakości produktów, Biedronka zdobyła liczne nagrody i wyróżnienia oraz stała się nieodłącznym elementem codziennych zakupów dla milionów Polaków.

Sieć sklepów Biedronka, gazetka i promocje

W Mojej Gazetce na bieżąco umieszczamy gazetki promocyjne Biedronki, które zazwyczaj podzielone są na konkretne akcje tematyczne.

Aktualne gazetki Biedronki można podzielić na kilka rodzajów:

 • Codziennie niskie ceny — gazetka Biedronki z ofertą ogólną (produkty spożywcze, środki czystości itp.) ukazująca się w poniedziałki i w czwartki
 • Codziennie niskie ceny z ladą tradycyjną — gazetka Biedronki z ofertą ogólną wzbogacona o ofertę z lady tradycyjnej (głównie mięso, wędliny i sery)
 • Okazje tygodnia — aktualna gazetka Biedronka z ofertą niespożywczą (np. zabawki, akcesoria kuchenne itp.) ukazująca się w poniedziałki
 • Biedronka Home — gazetka Biedronka w formie katalogu z produktami do domu
 • Gazetki tematyczne — gazetki promocyjne Biedronka z ofertą specjalną, np. lody, Wielkanoc itp./li>

Co więcej, gazetka promocyjna Biedronki często zawiera dodatkowe informacje o akcjach społecznych i promocyjnych, konkursach czy przepisy kulinarne, których składniki akurat są w promocji.

Sprawdź, czy jest już dostępna gazetka Biedronki od jutra i zaplanuj swoje zakupy!

Gazetka promocyjna Biedronki i akcje specjalne

Gazetka promocyjna Biedronka jest źródłem informacji nie tylko o aktualnej ofercie i przecenach. Uważny obserwator dostrzeże w nich także liczne akcje specjalne, na których można zaoszczędzić jeszcze więcej. Przykładowe to m.in.:

Okazje Tygodnia — informacja w gazetce Biedronki o asortymencie ograniczonym czasowo Moja Biedronka — karta i aplikacja lojalnościowa do korzystania z rabatów Biedronkowe oszczędności — możliwość wyszukania aktualnej gazetki Biedronki z lokalnymi promocjami za pomocą kodu pocztowego Konkursy — do wygrania m.in. maskotki, produkty znanych marek, karty podarunkowe itp.

Czy jest już gazetka Biedronki od jutra?

Aktualna gazetka Biedronka od jutra dostępna jest już na stronie? Znajdziesz ją także w Mojej Gazetce! Zawsze staramy się dodawać gazetki promocyjne tak szybko, jak to tylko możliwe, aby nasi użytkownicy mogli zaplanować swoje zakupy z wyprzedzeniem.

Zależy Ci, aby wiedzieć o nowej gazetce Biedronki od razu, gdy tylko się pojawi? W ustawieniach aplikacji wybierz odpowiednie powiadomienia, a będziemy informować się o aktualnej gazetce błyskawicznie.

Gazetka Biedronki w wersji PDF to wygoda i ekologia

Papierowa gazetka Biedronka to przeżytek. Wygodniej i szybciej sięgnąć po gazetkę w wersji pdf dostępną w naszej aplikacji.

Każda najnowsza gazetka Biedronki jest od razu pod ręką, można w niej wygodnie przewijać strony, powiększać produkty i dodawać je do listy zakupów.

Gazetka w wersji pdf to także oszczędność papieru, za którą nasza planeta będzie Ci wdzięczna!

Promocje w gazetkach Biedronki

W każdej aktualnej gazetce Biedronki można znaleźć różnego rodzaju promocje i przeceny. Najpopularniejsze z nich to:

 • +1 gratis, 3+1 gratis itp.
 • Kup 1 w standardowej cenie, a drugi ze zniżką
 • Zniżki na pojedyncze produkty
 • Zniżki z kartą Moja Biedronka
 • Zniżki z aplikacją Moja Biedronka
 • Promocje z kuponem wylosowanym w aplikacji
 • Przeceny produktów z zakończonych kolekcji
Reklama