Aktualna gazetka promocyjna AVON w dniu 01.04. Sprawdź przecenione produkty w gazetce AVON i kupuj taniej!

AVON Gazetka 01.04 ❤️ Zobacz nową i aktualną gazetkę promocyjną

Avon to sklep dedykowany każdej kobiecie. W wyjątkowej ofercie znajdziesz kosmetyki od najlepszych marek na świecie – do makijażu, pielęgnacji i codziennej higieny. Sprawdź, ile możesz zaoszczędzić, kupując w Avon! Zapraszamy do zapoznania się z aktualnymi promocjami!

Proponowane wpisy na blogu

Sklepy AVON znajdują się w miejscowościach

Kupuj mądrze z naszą aplikacją

Pobierz w Google Play
Pobierz w Google Play

AVON

Avon jest przedsiębiorstwem o ogólnoświatowym zasięgu i długiej historii. Swoją działalność rozpoczęło w 1886 roku, wtedy jako California Perfume Company. Znakiem wyróżniającym tę markę okazuje się system sprzedaży bezpośredniej, który korzysta z wielopoziomowego marketingu. W tym systemie sama sprzedaż stoi głównie po stronie konsultantek, bo głównym odbiorcą oferty są kobiety, jednak linia kosmetyków jest też poszerzona o produkty męskie.

Działalność społeczna

Działalność firmy Avon to nie tylko branża kosmetyczna. Avon jest silnie zaangażowany społecznie i z zaangażowaniem podejmuje się organizacji czy pomocy w akcjach, stawiających w centrum problemy kobiet we współczesnym świecie. Promują profilaktykę piersi czy potępiają przemoc domową.

Zgodnie z normami

Avon Cosmetics Polska powstało w 1992 roku, a w 1997 w miejscowości Garwolin do życia została powołana spółka Avon Operations Polska. To najnowocześniejsza oraz największa fabryka kosmetyków z centrum dystrybucji w Europie. Produkty tej marki powstają zgodnie z wiedzą i recepturami zgodnymi z normą PN-EN ISO 22716, która gwarantuje ich bezpieczeństwo oraz najwyższą możliwą jakość.

Reklama

Nowa gazetka Twojego ulubionego sklepu

Czekasz, aż pojawi się gazetka aktualna, bo ofertę z ostatniej znasz już na pamięć? Tutaj najnowsza gazetka pojawi się tak szybko, jak to tylko możliwe.

W Mojej Gazetce zawsze znajdziesz aktualne gazetki i katalogi super- i hipermarketów, drogerii, sklepów budowlanych, zoologicznych i wielu innych. W naszej aplikacji możesz ustawić powiadomienia, które poinformują Cię za każdym razem, gdy pojawi się najnowsza gazetka sklepu, który Cię interesuje.

Interesuje Cię gazetka od jutra?

Gazetki promocyjne wszystkich sklepów publikujemy tak wcześnie, jak to tylko możliwe. Czasami pojawiają się w dniu, w którym zaczynają obowiązywać, a czasami z wyprzedzeniem. W naszym serwisie znajdziesz więc gazetki aktualne, gazetki od jutra, a nawet gazetki opublikowane z większym wyprzedzeniem – takie, które zaczną obowiązywać dopiero za kilka dni.

Najnowsza gazetka pozwoli Ci zaplanować tanie zakupy

Najnowsza gazetka w wersji pdf to wygodny sposób na zaplanowanie oszczędnych zakupów. Przed wyjściem do sklepu możesz na spokojnie zapoznać się z ofertą, wybrać produkty w najlepszych cenach i dodać je do listy zakupów.

Zaplanowane zakupy są lepsze od spontanicznych. Dzięki dobrze napisanej liście zakupów kupisz tylko to, czego naprawdę potrzebujesz i wydasz przy tym mniej pieniędzy. Gazetka w wersji pdf lub przeglądana w naszej aplikacji pomaga zaplanować zakupy szybko i wygodnie, aby po wejściu do sklepu wiedzieć dokładnie, po co sięgnąć i gdzie się skierować.

Najnowsza gazetka sklepu często dostępna jest też na miejscu w wersji papierowej, jednak żeby ją zdobyć, trzeba pamiętać o dacie jej publikacji, a potem specjalnie po nią iść do sklepu. W Mojej Gazetce gazetka promocyjna dostępna jest od razu, bez wychodzenia z domu.

Gazetka promocyjna dostępna zawsze i wszędzie

Najnowsza gazetka sklepu, której w danej chwili potrzebujesz, jest zawsze na wyciągnięcie ręki. Gazetka w wersji pdf na komputerze oraz w formacie cyfrowym w aplikacji jest dostępna w każdym miejscu, w którym się znajdujesz – w domu, w pracy, w autobusie, na wakacjach.