LIDL Gazetka 17.06 ❤️ Zobacz nową i aktualną gazetkę promocyjną

LIDL

Lidl jest uwielbiany przez klientów od lat. Różnorodny asortyment, konkurencyjne ceny i sezonowe oferty to znaki charakterystyczne sklepu. W gazetce promocyjnej gromadzimy aktualne obniżki cen i wyjątkowe produkty, które Lidl czasowo włącza do sprzedaży. Sprawdź to sam!

Reklama

Kupuj mądrze z naszą aplikacją

mobileApp.google.ariaLabel

Lidl — gazetka i promocje dla każdego

Lidl jest jednym z najpopularniejszych supermarketów w Polsce i ma w naszym kraju ponad 800 sklepów. Najnowsza gazetka Lidla pozwala odnaleźć się w morzu ofert, które sieć oferuje swoim klientom.

Każda gazetka promocyjna Lidla promuje zarówno powszechnie znane produkty, jak i asortyment marek własnych, jak Alesto, Cien czy Pilos. Dzięki temu można skomponować koszyk produktów dopasowany do każdego budżetu i każdych upodobań.

Dla klientów ważne jest też to, aby aktualna gazetka Lidla była dostępna w prosty sposób. Dlatego właśnie w Mojej Gazetce publikujemy je szybko i w przejrzystym formacie, który pozwala na powiększenie.

Rodzaje gazetek promocyjnych Lidla

Jest kilka gazetek promocyjnych Lidla, dlatego warto poznać je wszystkie, aby dowiedzieć się, w której znajdziesz interesujące Cię produkty.

Gazetka standardowa — gazetka Lidl obowiązująca przez cały tydzień. Nowa gazetka pojawia się dwa razy w tygodniu: jedna obowiązuje od poniedziałku, druga od czwartku. Każda aktualna gazetka Lidla tego typu zawiera głównie ofertę spożywczą, a także po części gospodarczą.

Lidlowe ceny — skrót aktualnej gazetki Lidl z najważniejszymi promocjami.

Katalog okazji — gazetka promocyjna Lidla zawierająca ofertę niespożywczą. Często są tam m.in. artykuły sezonowe, jak dekoracje, narzędzia, akcesoria ogrodnicze, sprzęt sportowy, produkty dla zwierząt, zastawa stołowa itp.

Gazetka Lidl Online — gazetka promocyjna sklepu internetowego Lidl. Pojawia się nieregularnie, dlatego nie zawsze jest w aplikacji.

Katalogi okolicznościowe — to gazetki Lidla w wersji pdf zawierające najczęściej oferty świąteczne, np. na Boże Narodzenie czy Dzień Dziecka.

Najnowsza gazetka Lidla jest pełna ciekawych ofert — sprawdź!

Jeśli interesuje Cię oferta sklepów Lidl, gazetka w aplikacji pozwoli Ci łatwo się z nią zapoznać. Gazetka Lidla zawsze pełna jest promocji, w tym:

  • obniżek cen
  • promocji na zakup kilku sztuk
  • promocji dostępnych z kuponem i/ lub aplikacją
  • produktów limitowanych

Aktualna gazetka Lidla zawiera też informacje o loteriach, konkursach oraz akcjach prowadzonych przez tę sieć.

Czy jest gazetka promocyjna Lidl Online?

Tak, gazetka aktualna Lidl Online zawsze znajduje się w Mojej Gazetce, gdy tylko jest dostępna. Jeśli nie widzisz jej w naszej aplikacji, oznacza to, że najprawdopodobniej po prostu nie ma obecnie żadnej nowej gazetki sklepu internetowego Lidl.

Sklep Lidl Online oferuje darmową dostawę kurierem lub do Paczkomatu od 199 zł oraz aż 30 dni na zwrot towaru, który jest z resztą bezpłatny. Co ważne, paczek ze sklepu internetowego nie można odebrać w sklepach stacjonarnych Lidla

Kiedy nowa gazetka Lidla?

Gazetka Lidla od jutra, od poniedziałku oraz od czwartku będzie dostępna w aplikacji Moja Gazetka tak szybko, jak to tylko możliwe. Włącz powiadomienia w aplikacji, dzięki którym otrzymasz informację od razu, gdy tylko pojawi się najnowsza gazetka Lidla. Ustawienia powiadomień znajdują się w menu aplikacji oraz w ustawieniach Twojego smartfona.

Reklama