1. Strona główna
  2. Blog
  3. Безкоштовний проїзд у всіх поїздах. PKP Intercity готується до важливого свята.
obrazek wpisu

Безкоштовний проїзд у всіх поїздах. PKP Intercity готується до важливого свята.

obrazek autora

17.05.2023

Ви плануєте подорож поїздом? 1 червня 2023 року ви зможете скористатися цікавою пропозицією. Ця група пасажирів матиме право на безкоштовні квитки на поїздки PKP Intercity в Польщі. Для кого призначена спеціальна акція?

PKP Intercity готує сюрприз для найменших. З нагоди Дня захисту дітей підготували спеціальну акцію, яка діятиме на всі потяги другого класу. Безкоштовний квиток можна отримати в касі або у кондуктора. У випадку Pendolino безкоштовний квиток можна отримати лише в касі на вокзалі.

Де купити квиток на безкоштовний проїзд у поїздах?

PKP Intercity – польський залізничний перевізник, що входить до групи PKP, який здійснює залізничні пасажирські перевезення на великі відстані під брендами Moje Linie Kolejowe, InterCity, Express Intercity та Express Intercity Premium. Перевізник також здійснює перевезення в спальних і кушет-вагонах.

Акція PKP поширюватиметься на чотири категорії поїздів:

  • Moje Linie Kolejowe (TLK),
  • InterCity (IC),
  • Express InterCity (EIC),
  • Pendolino Express InterCity Premium (EIP).

1 червня 2023 року безкоштовні квитки на проїзд в поїздах зможуть отримати діти та молодь до 16 років. Щоб отримати право на безкоштовний проїзд, необхідно буде пред’явити кондуктору документ, що підтверджує вік дитини. Такими вважаються: документ, що посвідчує особу, шкільний квиток, паспорт, а також медична книжка дитини.

Про це повідомляє перевізник у Twitter.

Мандрівники віком до 16 років 1 червня користуватимуться залізницею безкоштовно. Більше інформації на сторінці intercity.pl
Мандрівники віком до 16 років 1 червня користуватимуться залізницею безкоштовно. Більше інформації на сторінці intercity.pl

Інформація про PKP. Хто може претендувати на безкоштовний проїзд у поїздах цілий рік

Однак варто пам’ятати, що діти до 4 років можуть їздити в потягах перевізника цілий рік за разовим квитком зі 100% знижкою, тобто безкоштовно. Однак у цьому випадку квиток, який ви отримаєте, дійсний лише для цієї подорожі, тому ви повинні завантажити окремий квиток для кожної поїздки.

Сім’ї з маленькими дітьми можуть скористатися кількома зручностями. Одним з них є безкоштовний окріп, який можна попросити в обслуговуванні вагона-ресторану. Крім того, є можливість безкоштовно ошпарити пляшку та розігріти раніше приготовлену страву. У компанії додають, що в потягах також є сімейні купе, які спеціально позначені та належним чином пристосовані для комфортної подорожі з найменшими. Щоб скористатися ними, необхідно вибрати цю опцію на рівні бронювання квитків. Крім того, перевізник гарантує відсутність додаткових комісій за взяття з собою дитячої коляски.

І пам’ятаємо, що 1 червня відзначаємо День захисту дітей. Чим порадувати сина або доньку? Читай в нашому блозі.