1. Strona główna
  2. Blog
  3. Що подарувати на День захисту дітей?
obrazek wpisu

Що подарувати на День захисту дітей?

obrazek autora

24.05.2022

День захисту дітей вже скоро! Якщо ви досі не маєте подарунка, ще нічого не втрачено! Прочитайте нашу статтю і дізнайтеся, як купити подарунок, який сподобається малюкові, і в той же час не зіпсує ваш домашній бюджет. Про те, як вибрати ідеальний подарунок, читайте далі

Подарунок відповідно до віку

Подарунок для дитини повинен відповідати її віку. Маленькі діти розвиваються дуже швидко, тому подарунок для 2-річної дитини буде сильно відрізнятися від подарунка для 3-річної дитини. У свою чергу, мода серед підлітків змінюється настільки швидко, що потрібно бути дуже уважними, щоб не помилитися з подарунком.

Якщо ви купуєте подарунок не своїй дитині, то варто запитати у батьків, що цікавить їх дітей на даний момент.

Ще одне місце, де можна знайти ідею подарунка — це батьківські блоги. Просто введіть в Google, наприклад, “подарунок для 5-річної дитини” і виберіть між пропозиціями.

Безпечна іграшка

Іграшки, особливо для найменших дітей, повинні бути безпечними. Безпека іграшок може бути підтверджена такими сертифікатами:

  • Маркування CE – продукт відповідає вимогам директив ЄС щодо безпеки використання, охорони здоров’я та захисту навколишнього середовища
  • Стандарт EN 71 – це європейський стандарт, який визначає вимоги безпеки до іграшок і його дотримання законодавчо вимагається, якщо іграшка буде продаватися в ЄС.
  • Знак GS – продукт відповідає німецьким вимогам безпеки, а сертифікат може бути виданий тільки акредитованими випробувальними лабораторіями

Більше про стандарти (яких насправді дуже багато!) ви можете прочитати тут: https://www.aktywnysmyk.pl/content/72-c certaty-normy-marks

Універсальний подарунок

Чи існує таке поняття, як універсальний подарунок? У певному сенсі так. Це може бути, наприклад, подарункова карта улюбленого магазину або спільний похід на морозиво, боулінг чи інші розваги.

Зокрема для дітей старшого віку хорошим подарунком буде просто конверт з грошима, щоб підліток сам міг вибрати для себе найкращий подарунок.

Недорогий подарунок

Багато людей асоціюють купівлю подарунків з великими витратами. Але це не обов’язково має бути так – потрібно лише відстежити ціни на потрібні іграшки. Додаток Moja Gazetka допоможе знайти дешеві подарунки. Ви можете переглянути актуальні листівки більшості магазині Польщі і додати найцікавіші пропозиції до свого списку покупок. Таким чином, ви можете легко порівнювати пропозиції з різних мереж, не виходячи з дому.

Також можна розглянути варіант придбання подарунків в магазинах секонд-хенду. Якщо ми купуємо там речі для себе, то чому ми не можемо придбати їх для когось? Крім того, що колись комусь прийшла в голову думка, що це «не доречно»? Існує безліч речей, які не втрачають своєї якості під час використання, як-от дерев’яні іграшки, конячка-гойдалка, гойдалки та конструктори LEGO. Купуючи щось в секонд-хенді, ви платите менше, і, до того ж, ви робите певний внесок в захист навколишнього середовища.