NETTO Września - sklepy, godziny otwarcia, gazetki promocyjne

NETTO Września - sklepy, godziny otwarcia, gazetki promocyjne

W tym miejscu znajdziesz wszystkie adresy sieci NETTO oraz godziny otwarcia w Września. Aktualne gazetki promocyjne sklepu NETTO oraz najnowsze promocje.

Zobacz wszystkie adresy sklepu NETTO
Reklama

NETTO Września - gazetki promocyjne

W miejscowości Września znajdziesz obecnie 1 sklep NETTO.

 • Godziny otwarcia:
  Poniedziałek:zamknięte
  Wtorek:6:00 - 21:00
  Środa:6:00 - 21:00
  Czwartek:6:00 - 21:00
  Piątek:6:00 - 21:00
  Sobota:6:00 - 22:00
  Niedziela:6:00 - 22:00
Reklama

Najnowsze gazetki promocyjne NETTO

Sprawdź aktualne gazetki promocyjne sieci sklepów NETTO w miejscowości Września ważne w tym tygodniu (20.05 - 26.05). Dostępne gazetki: 5 i dużo produktów w okazyjnej cenie oraz aktualne promocje.

Sklepy NETTO znajdują się w miejscowościach

K

S

Sieci handlowe w Września

Zobacz wszystkie sklepy

Gazetka Netto — Dyskontowe Asy

Sieć supermarketów Netto wywodzi się Danii, a w Polsce jest obecna od 26 lat. Nic dziwnego, że przez ten czas marce udało się zdobyć dużą grupę wiernych klientów, czekających na najnowszą gazetkę Netto.

W 2020 Netto Polska przejęła sklepy, centra dystrybucji i pracowników wychodzącego z Polski Tesco. M.in. dzięki temu ruchowi sieć ma w Polsce ponad 660 sklepów i zatrudnia w nich ok. 10 tysięcy pracowników. Poza Polską sieć obecna jest w Danii i Niemczech.

Strategia marki zakłada, aby asortyment w polskich sklepach pochodził w ok. 95% od krajowych producentów i dostawców. Aby się o tym przekonać, wystarczy sięgnąć po aktualną gazetkę Netto lub sprawdzić etykiety produktów podczas zakupów.

Kiedy nowa gazetka Netto?

Nowa gazetka Netto dostępna jest dwa razy w tygodniu — w poniedziałki oraz w czwartki. W tych dniach pojawia się nie tylko aktualna gazetka Netto z ofertą spożywczą, ale też osobna gazetka z ofertą gospodarczą. Okresowo dostępne są również katalogi — np. ogrodniczy wielkanocny.

Każda nowa gazetka Netto od jutra, poniedziałku lub czwartku pełna jest promocji, która pozwoli oszczędzić na codziennych zakupach.

W aplikacji Moja Gazetka w wersji PDF dostępna jest niemal błyskawicznie po tym, jak zostaje opublikowana na stronie sklepu, dlatego nie ma potrzeby zaglądania na stronę sieci handlowej ani ściągania osobnej aplikacji dla każdego supermarketu.

Co jest w aktualnej gazetce Netto?

Standardowa gazetka promocyjna Netto zawiera ofertę produktów spożywczych, kosmetycznych i tych przeznaczonych do sprzątania. W gazetce Netto znajdziemy zarówno oferty obowiązujące cały tydzień, jak i te ograniczone czasowo — jednodniowe czy weekendowe tzw. Dyskontowe Asy Dnia.

Natomiast gazetka Netto „Tematy tygodnia” promuje szeroki asortyment produktów, często sezonowych. Mogą to być m.in. akcesoria samochodowe, sprzęt ogrodniczy czy ozdoby świąteczne.

Marki własne w gazetce Netto

Aktualna gazetka Netto pozwala zapoznać się również z markami własnymi sieci. Wśród nich znajdują się m.in. Sztuka Mięsa, Mistrz Rohus (mieso i jego przetwory), La Campagna (sosy i makarony), Miletto (nabiał), Shine (środki czystości) czy Rajski Sad (dżemy, powidła).

24 marki własne Netto opatrzone są z certyfikatem jakości TOP Produkt „Doceń Polskie”. O certyfikat mogą ubiegać się producenci różnorodnych produktów, a w ramach programu co kwartał odbywają się audyty żywności.

Na liście nagrodzonych produktów znajdują się m.in. marki Bergio, Quallio, Miletto, Toremo, Rajski Sad, Corsarro i Paradiso.

Gazetka promocyjna Netto, a w niej dyskontowe ceny

Sieć mocno komunikuje, że jej sklepy są dyskontami. Dyskont to samoobsługowy supermarket (rzadziej hipermarket) sprzedający asortyment w niskich cenach, którego przynajmniej połowa to marki własne. Aktualna gazetka Netto potwierdza te założenia.