1. Strona główna
  2. Blog
  3. Gang Swojaków – zmiana terminu odbioru maskotek!
obrazek wpisu

Gang Swojaków – zmiana terminu odbioru maskotek!

obrazek autora

29.11.2021

Czy kilka tygodni skrupulatnego zbierania naklejek pójdzie na marne? Tego obawiali się rodzice wielu dzieci, którzy zorientowali się, że w ich miastach ostatnio nie sposób znaleźć ani jednego Swojaka.

Sieć Biedronka zabrała głos w tej sprawie i wydłużyła termin odbioru maskotek. Czy to wystarczy?

Jak dostać Swojaka? Krótkie przypomnienie

Aby zdobyć Swojaka, trzeba zebrać odpowiednią liczbę naklejek lub kupić go za gotówkę. Zagrożony Swojak kosztuje 39,99 zł lub 60 naklejek. Swojak Magiczny to koszt 49,99 zł lub 80 naklejek.

W bieżącej edycji Gangu Swojaków konsumenci mieli czas na zbieranie naklejek od 26.8 do 20.11.2021.

Od 26.8 do 1.12 możliwe jest odbieranie maskotek.

Problemy z dostępnością maskotek

Problem w tym, że do 1.12 już blisko, a w wielu sklepach od jakiegoś czasu brakuje maskotek. Klienci Biedronki zgłaszają, że nie mogą wymienić zebranych naklejek na pluszaki.

Pracownicy potwierdzają, że dostają ich niewiele, dostawy są rzadkie, a wszystko, co pojawia się „na sklepie”, znika w mgnieniu oka.

Wydłużenie terminu odbioru Swojaków… o 3 dni

Biedronka zdecydowała się wydłużyć termin odbioru Swojaków. To dobra wiadomość, choć nowa data nie jest bardzo odległa od pierwotnej, bo ostateczny termin przesunięto na sobotę 4.12.

Czy 3 dni to wystarczająco, aby wszyscy zainteresowani wymienili swoje naklejki na przytulanki? A może Biedronka szykuje kolejne wydłużenie czasu trwania akcji? O tym przekonamy się już za kilka dni.

Więcej informacji na temat akcji znajdziecie na https://gangswojakow.pl/.