1. Strona główna
 2. Blog
 3. Мережа магазинів косметики DM нарешті в Польщі! Що там варто купувати?
obrazek wpisu

Мережа магазинів косметики DM нарешті в Польщі! Що там варто купувати?

obrazek autora

07.05.2022

DM – відома німецька мережа магазинів косметики. У Польщі про це знають переважно завдяки закордонним поїздкам. Тепер її магазини відчинили свої двері покупцям і в Польщі.

Магазини під брендом DM успішно працюють у 13 країнах Європи, в т.ч. у Німеччині, Хорватії, Чехії, Словаччині, Словенії, Італії та Угорщині. 21 квітня до цієї групи приєдналася і Польща.

Де в Польщі знаходяться магазини косметики DM?

У четвер, 21 квітня, у Вроцлаві, в торговому парку Galaktyka, відкрився перший магазин косметики DM в Польщі.

На початку в Польщі планується відкрити більше приміщень у південно-західній частині країни. Але точні місця та дати наразі невідомі.

Що варто купувати в DM?

Магазини DM відомі насамперед продукцією власних марок. У своєму портфоліо DM налічує їх аж 28, але найбільш відомі та популярні серед інших це:

 • Balea – недорога, якісна косметика по догляду за обличчям і тілом, гелі для душу, мило тощо.
 • Alverde – сертифікований бренд натуральної косметики, що пропонує косметику по догляду за обличчям і тілом, а також косметичні засоби для макіяжу
 • Trade it up! – економна марка кольорової косметики
 • Ebelin – аксесуари для макіяжу, гігієни та догляду за тілом
 • DM Bio – екологічні продукти харчування, переважно так звана здорова їжа
 • Sun Dance – бренд косметики з УФ-фільтрами і фільтрами після засмаги
 • Babylove – товари для дітей і немовлят

Перші дві лінійки продуктів, Balea і Alverde, безсумнівно, є найпопулярнішими в Польщі. На сайті wizaz.pl ми можемо знайти численні відгуки, які підтверджують якість косметики, а також настрої користувачів.

Звичайно, магазини цієї мережі пропонують й інші бренди, як світові, так і місцеві. Більше інформації можна знайти на https://www.dm.pl/marki

Мережа магазинів DM купуйте завжди вигідно

«Купуй завжди вигідно» – оригінальна ініціатива мережі DM, спрямована на забезпечення завжди привабливих цін на продукцію. У ньому мережа зобов’язується:

 • не змінювати ціни асортименту товарів через короткі проміжки часу – ціни змінюються не швидше, ніж через 4 місяці після останнього підвищення;
 • повідомляти про зміни ціни – дату останнього підвищення ціни можна знайти на етикетці, а в інтернет-магазині в картці товару;
 • гарантія ціни поширюється на весь асортимент, а не тільки на окремі товари.

Інтернет-магазини мережі DM

Магазини DM також будуть доступні онлайн для польських споживачів, причому тут без обмежень за зоною діяльності.

Інтернет-магазин пропонує доставку по всій країні. Вартість доставки становить 11,95 злотих або 0 злотих для покупок на суму понад 222 злотих. Ви зможете вибрати відправку в почтомат або доставку за вказаною адресою.
Для зареєстрованих користувачів програми My DM або для доставки в магазин доступні дешевші форми доставки. Деталі на сайті: https://www.dm.pl.