1. Strona główna
 2. Blog
 3. Як легко почистити біле взуття від бруду?
obrazek wpisu

Як легко почистити біле взуття від бруду?

obrazek autora

09.07.2022

Біле взуття – необхідна річ у сучасному гардеробі. Воно універсальне та підходить майже до будь-якого типу одягу, що робить його ідеальним вибором для щоденного використання. Але потертості, плями та бруд можуть швидко зробити ваші яскраво-білі черевики брудними та поношеними вже через кілька днів. 

На жаль, почистити біле взуття не так просто. Атже прання в пральній машині може пошкодити кросівки та черевики. Вже не кажучи про туфлі та босоніжки. Щоб зберегти свіжий вигляд вашого улюбленого взуття, ми зібрали кілька дієвих порад, як чистити біле взуття з різних матеріалів. Незалежно від того, чи виготовлені вони з текстилю, шкіри чи сітки, ці покрокові інструкції з чищення білого взуття (і шнурків!) зроблять ваші черевики виглядати як нове.

Як почистити біле взуття з текстилю

Використовуйте цей спосіб, щоб очистити біле текстильне взуття (наприклад, кросівки Converse All Stars або Vans), щоб воно виглядало бездоганно.

Що знадобиться:

 • Зубна щітка
 • 3 ст.л. харчової соди
 • 1 ст.л. оцету
 • М’яка тканина або паперовий рушник
 • Відбілююча ручка, якщо потрібно
 • Гумка для чищення, наприклад, Mr. Clean Magic Eraser
Перед тим, як почати чистити білі кросівки з текстилю, не забудьте витягти шнурки

Крок 1: Видаліть залишки бруду

Розв’яжіть і зніміть шнурки, щоб мати легкий доступ до всіх частин взуття. Використовуйте суху зубну щітку або маленьку щітку з м’якою щетиною, щоб почистити взуття та видалити будь-який залишковий бруд. Обов’язково почистіть гумові підошви та зовнішні краї язичка.

Крок 2: Очистіть взуття сумішшю харчової соди та оцту

Змішайте харчову соду та оцет у маленькій мисці, щоб утворити пасту. Змочіть зубну щітку в суміші та нанесіть пасту на все взуття, обережно протираючи. Дайте суміші застигнути на взутті. Коли вона повністю висохне, щіткою видаліть більші шматочки, а решту витріть м’якою тканиною або паперовим рушником. Для стійких плям (наприклад, від трави чи крові), нанесіть відбілювач і зачекайте приблизно п’ять хвилин, перш ніж змити розчин гарячою водою з рідким миючим засобом.

Крок 3: Очистіть гумові підошви

Використовуйте гумку Mr. Clean Magic Eraser, щоб видалити будь-які потертості або брудні смуги на білих підошвах взуття. Змочіть губку водою та потріть усі сторони підошви. Змочіть водою чисту тканину або паперовий рушник і протріть взуття. Дайте їм повністю висохнути на повітрі, перш ніж одягати.

Як почистити білі шкіряні туфлі

Дотримуйтесь цих кроків, щоб ваші білі туфлі, виготовлені зі шкіри, виглядали як нові щойно з магазину.

Що знадобиться:

 • Зубна щітка
 • Рідкий миючий засіб для посуду
 • 1 склянка теплої води
 • Гумка Mr. Clean Magic Eraser
 • М’яка тканина
 • Білі паперові рушники
Після чищення, наповніть шкіряне взуття білими паперовими рушниками, щоб увібрати вологу зсередини та зберегти форму взуття

Крок 1. Очистіть взуття мильною водою

Витягніть шнурки та за допомогою сухої зубної щітки відчистіть залишки бруду. Розчиніть кілька крапель рідкого миючого засобу в чашці теплої води. Змочіть зубну щітку в мильній воді й обережно потріть взуття.

Крок 2: Очистіть підошви та дайте висохнути

Видаліть будь-які потертості або плями за допомогою очищуючої губки (як в інструкції вище). Щоб протерти взуття, використовуйте вологу ганчірку. Коли ви закінчите чистити взуття, наповніть його білими паперовими рушниками, щоб увібрати вологу зсередини та зберегти форму взуття, коли воно висихає. Перш ніж одягати, переконайтеся, що вони повністю висохли.

Як почистити біле сітчасте взуття

Освіжіть свої білі сітчасті кросівки за допомогою цих порад.

Що знадобиться:

 • Зубна щітка
 • 1 ст.л. рідкого прального засобу
 • Тепла вода
 • М’яка тканина
 • Відбілююча ручка
 • Гумка Mr. Clean Magic Eraser
 • Білі паперові рушники
Для чищення взуття з сітчастих матеріалів використовуйте щітку з м’якою щетиною

Крок 1: Очистіть бруд

Сітка – це ніжна тканина, яку можна легко зачепити та пошкодити. Використовуйте суху зубну щітку з м’якою щетиною, щоб обережно очистити будь-який бруд із зовнішнього боку взуття.

Крок 2: Очистіть взуття мильною водою

Додайте невелику кількість рідкого прального засобу в миску з теплою водою. Круговими рухами нанесіть миючий розчин на взуття за допомогою м’якої тканини. Періодично промивайте тканину теплою водою під час чищення, щоб уникнути поширення бруду чи плям на взутті. Щоб видалити стійкі плями, як-от плями від трави чи затертий бруд, обережно протріть сітчасту тканину зубною щіткою та мильним розчином або спеціальною ручкою з відбілювачем.

Крок 3: Промийте взуття та дайте йому висохнути

Під час полоскання сітчастого взуття не занурюйте його у воду, оскільки це може пошкодити внутрішню частину чи деформувати його. Замість цього використовуйте чисту вологу тканину, щоб протерти зовнішню частину взуття. Наповніть їх білими паперовими рушниками, щоб допомогти їм зберегти свою форму, і дайте взуттю повністю висохнути на повітрі, перш ніж одягати.

Якщо ж ви вирішили скористатися нашими порадами, а вдома не вистачає потрібних речей для чищення, то відправляйтеся на закупи. Аплікація Moja Gazetka допоможе знайти необхідне за найкращими цінами. А як бути певними, що акція – це справді акція, читайте тут.